Facebook Google+ Twitter

Szczecin z Mostu Brodowskiego

Blisko 200 metrowy Most Brodowski i jego przedłużenie do sieci ulic Szczecina połączył MSR Gryfię i nowe inwestycje na Wyspie Ostrów Brodowski z lądową częścią Szczecina Tym samym otworzył fotografom nowe możliwości fotografowania Szczecina

1 z 12 Następne zdjęcie
Zdjęcie: Nowy Most Brodowski
Nowy Most Brodowski

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (5):

Sortuj komentarze:

Proszę jak autor danego materiału choć troche zadba o ustosunkowanie się do komentarzy czy zapytań to i chetniej czytamy i odslaniamy! I komentujemy..

Komentarz został ukrytyrozwiń

Solidnie wykonane zdjęcia pozwalają obejrzeć szczecińskie nadbrzeże bez wczasowo-turystycznych elementów, co jest dużym plusem galerii. Zdradzę, że goszcząc w nadmorskich miastach, zawsze zaglądam do portów, gdzie dla mnie, góralki, wszystko jest nadzwyczajnie interesujące. Dziękuję.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ma Pan chyba rację Panie Grzegorzu, spytałem bo lepiej obserwuję Szczecin dopier od 2004 do 2008 roku, aczkolwiek bodaj w roku 1991 czy 3 odbylem dlugi spacer od portu do odleglej dzielnicy Szczecina robiąc po drode zdjęcia, jak odnajde negatyw wśród 1.000 innych jakie zrobilem przez wiele lat także w Gdańsku, Koszalinie, Zakopanem, Zielonej Górze, Krakowie to może wstawię do portalu.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ciekawsze byłoby zestawienie tych widoków z widokami sprzed 26 i więcej lat temu. Wtedy Stocznia Szczecińska, nie byłaby jeszcze "była", podobnie Zakład Usług Żeglugowych, a MSR "Gryfia", byłaby Szczecińską Stocznią Remontową "Gryfia" i miałaby zajęte wszystkie doki. To niepojęte, gdy dzisiaj widzę ruiny byłych dobrze prosperujących w komunie zakładów, zastanawiam się, czy o to walczyła Solidarność, zniszczyć wszystko (niczym rewolucja) i rozproszyć młode pokolenie Polaków po Europie i świecie?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ciekawe byłiby zestawiene jak te wudoki wyglądały 20 lat temu? Czy tak samo?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.