Facebook Google+ Twitter

Szczecin znowu wygra w konkursie "Świeć się"?

W zeszłorocznym konkursie "Świeć się" zwycięstwo Szczecina było przytłaczające. Spośród głosujących, aż 32 proc. zostało oddanych na to miasto.

Kule śnieżne / Fot. Andrzej SadowskiTegoroczne iluminacje Szczecina, podobnie jak w zeszłym roku, przypadły do gustu internautom i Szczecin w tegorocznym konkursie prowadzi zdobywając 22 proc. głosów. Drugie miejsce zajmuje Rzeszów, który zdobył 7 proc. głosów.

Dworzec główny / Fot. Andrzej SadowskiŻe Szczecin jest godzien wygranej w konkursie "Świeć się", spróbuje pokazać na moich zdjęciach. W mieście świecą "śnieżne kule", dworzec centralny, anioły ustawione w kilku miejscach. W fontannach błyszczą wystylizowane na wodne, białe, świecące wodotryski, śnieżnobiała choinka przy Pomniku Czynu Polaków i wiele innych. Nie wspominając o iluminacji szczecińskich ulic.

Głosy można oddawać na: swiecsie.pl

Jeden ze szczecińskich Aniołów / Fot. Andrzej SadowskiSzczecińskie fontanny / Fot. Andrzej SadowskiIluminacja placu Zwycięstwa / Fot. Andrzej SadowskiKomentarze (10):

Sortuj komentarze:

Dickens
  • Dickens
  • 16.01.2012 08:43

W plebiscycie miast Szczecin 2-gi raz z rzędu zajął 1 miejsce. Gratuluję. Drugie miejsce zajęło Skarżysko Kamienna. Jednocześnie dziwi mnie skąd tyle głosów na małe miasteczko Skarżysko-Kamienna, w którym zgodnie z galerią były 2 punkty świetlne - uboga choinka na rynku i 1 fontanna świecąca.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Finałowa walka rozgrywa się między Szczecinem i Skarżysko Kamienną, które ma około 22 procent głosów. Zagłosuj na Szczecin!

Komentarz został ukrytyrozwiń
Szczecinianin
  • Szczecinianin
  • 03.01.2012 20:07

Zakończył się pierwszy wojewódzki etap konkursu „Świeć się” na najpiękniejsze świąteczne iluminacje.
Szczecin zdobył najwięcej głosów internautów i teraz o pierwsze miejsce walczy już tylko z 16 pozostałymi miastami. Czy uda utrzymać się nam pozycję lidera, przekonamy się już za dwa tygodnie.
W pierwszym, wojewódzkim etapie plebiscytu wzięło udział 100 przystrojonych świątecznymi lampkami miast. Do finału zakwalifikowało się ich już tylko 17, po jednym z każdego województwa, oraz zdobywca „Dzikiej karty” – Limanowa.

Druga tura plebiscytu rozpocznie się 4 stycznia i potrwa do 16 stycznia. Można oddać tylko jeden głos na jedno wybrane miasto. Wygra to, które będzie cieszyło się największą popularnością wśród internautów. Najpiękniej oświetlone miasto otrzyma sprzęt AGD z przeznaczeniem na dowolny cel społeczny.

Głosować można stronie www.swiecsie.pl, a użytkownicy Facebooka swoje głosy mogą oddać również dzięki aplikacji „Zapal Światełko”.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Wychodząc na ulice Szczecina podejmuje się już właściwą decyzję. Pozostaje jedynie zalogować się na stronie i oddać głos. To jest doskonała promocja na okres świąteczny.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Na Szczecin oddano 19,84 procent głosów. Druga Gdynia zdobyła 6,77 procent głosów, trzeci Rzeszów 5,08 procent. Ale do 15 stycznia są to na razie to eliminacje wojewódzkie. Dopiero od 16 stycznia będziemy glosować na 16 miast, które wygrały eliminacje wojewódzkie (uzyskały najwięcej głosów w danym województwie).

Komentarz został ukrytyrozwiń
Szczecinianka
  • Szczecinianka
  • 30.12.2011 09:40

Szczecin jest magiczny, nawet bez świateł!

Komentarz został ukrytyrozwiń

To z pewnością prawidłowość. Zachodniopomorskie pięknieje, w tym Szczecin, pod każdym względem.

Komentarz został ukrytyrozwiń
elaszychlinska
  • elaszychlinska
  • 28.12.2011 21:54

Nie ma mocnych ! Szczecin wygra ! Jest cudny !

Komentarz został ukrytyrozwiń

Na Szczecin oddano już blisko 24 proc. głosów. Druga Gdynia zdobyło około 6 procent głosów a trzeci Rzeszów 5,5 proc.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Szczecinianin
  • Szczecinianin
  • 27.12.2011 09:27

Po co ten znak zapytania. Oczywiście wygra Szczecin!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jeśli chcesz dodawać komentarze, musisz się zalogować.

Najpopularniejsze

Copyright 2016 Wiadomosci24.pl

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.