Facebook Google+ Twitter

Szczecinianie w magazynie Mixmag

Jeden z najbardziej rozpoznawanych za granicą rodzimych projektów elektronicznej muzyki tanecznej - duet Catz ‘N Dogz - został poproszony o przygotowanie DJ-skiego setu dla brytyjskiego magazynu muzycznego “Mixmag”.

 / Fot. Mat. prasoweEfektem pracy jest trwający 80 minut miks DJ-ski oscylujący wokół brzmień z pogranicza muzyki house oraz tech house. Samo czasopismo “Mixmag” skomentowało jego zawartość jako "epicką". Miks autorstwa Catz ‘N Dogz jest dostępny pod tym adresem.

Catz ‘N Dogz tworzą (pochodzący ze Szczecina) Wojtek Tarańczuk i Grzegorz Demiańczuk. Pierwszy raz zrobiło się o nich głośno po przeróbce nagrania "Who’s afraid of Detroit" Claude VonStroke’a. Obecnie ten remiks na winylu jest wart około 100 euro za sztukę. W październiku ubiegłego roku ukazała się na rynku ich druga płyta "Escape from Zoo". W najbliższym czasie pojawią się na żywo w Szczecinie podczas festiwalu Boogie Brain.


Wiadomości24 to serwis tworzony przez ludzi takich ja Ty. Wiesz więcej? Zarejestruj się i napisz swój materiał, dodaj zdjęcia, link, lub po prostu skomentuj. Tylko tu masz szansę, że przeczyta Cię milion!

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.