Facebook Google+ Twitter

Szczeciński "Marsz dla Życia" 2012! Bo Liczy się Prawda! [Zdjęcia]

22 kwietnia już po raz 10. odbył się szczeciński "Marsz dla Życia". Szczecinianie licznie zebrali się na Jasnych Błoniach, by stamtąd wyruszyć w marszu poparcia dla ludzkiego życia.

1 z 11 Następne zdjęcie
Zdjęcie: Fot. Anna Szaryk
Fot. Anna Szaryk

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (8):

Sortuj komentarze:

Magda
 • Magda
 • 10.05.2012 21:55

Marsz jest po to żeby coś pokazać ludziom, pokazać jak jest wiele tych, którzy są przeciw aborcji i coś z tym robią. Przy okazji każdego marszu podejmuje się pomoc, np. w tym roku zbierano pieluszki. Marsze są po to żeby coś zamanifestować. To, że ojciec Rydzyk szedł w marszu nie znaczy że jest to marsz poparcia dla ojca Rydzyka, tylko że on, jako obywatel RP, jest przeciwko aborcji. Nawet dla jednego człowieka, któremu otworzą się oczy podczas takiego marszu, warto go zorganizować.
Grzegorzu, antykoncepcja nie jest rozwiązaniem, ona niszczy organizm kobiety. Potem nie może mieć dziecka kiedy już jej się zachce, a poza tym to nieodpowiedzialne. Drodzy dorośli, bądźcie dojrzali!
Naturalne metody planowania rodziny naprawdę są rozwinięte i na wysokim poziomie, trzeba tylko się zainteresować, trzeba tylko chcieć i nie myśleć wciąż o wygodzie i samych przyjemnościach.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Ala Mikel
 • Ala Mikel
 • 25.04.2012 17:07

@ Ewelina Loska
"Liczy się Prawda"- by nie oszukiwać i nie ogłupiać społeczeństwa tak jak to robią media, by nie robić z aborcji tematu tabu i udawać , że go nie ma..by pokazać ile dzieci ginie na prawdę podczas aborcji. Edukacja jak najbardziej jest potrzebna i od tego w szkołach jest PDŻ czy WDŻ, ale co z tego , skoro za czasów gdy byłam w gimnazjum nie było roku, żeby przynajmniej jedna małolata w ciąży nie była? a przecież lekcje się odbywały przez 3 lata.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Ewelina Loska
 • Ewelina Loska
 • 24.04.2012 20:58

@ Ala Mikel , a co oznacza ten tytuł ?- Liczy się prawda - , ma jednoznaczne skojarzenia . Czy aborcja w Polsce to jakaś masówka ? Nie dajmy się zwariować . Edukacja , edukacja a nie chodzenie po ulicach . Co katecheci robią w szkołach ?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Nie odbieram negatywnie, tylko żaden człowiek na świecie nie jest przeciwnikiem życia. Organizowanie marszu celem jego poparcia jest alogiczne.
Z materiałów gdzie indziej wynika, że jest to marsz antyaborcyjny, ale w takim razie nadal jest on w sumie bez sensu.
Żeby było mniej aborcji, to trzeba nauczyć ludzi antykoncepcji i tego jak działa organizm człowieka, a osobom które są w ciąży i nie chcą mieć dziecka zorganizować łatwe przekazanie go osobom marzącym o nim, a nie maszerować i poprawiać sobie tym nastrój.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Ala Mikel
 • Ala Mikel
 • 24.04.2012 15:57

nie bardzo jestem w stanie zrozumieć, czemu ludzie tak negatywnie odbierają takie marsze.. z tego co wiem to nie ma nic wspólnego z samym Rydzykiem, aczkolwiek w pewnym sensie jest to marsz ludzi wierzących ale nie tylko.
a co ma do tego Smoleńsk?

Komentarz został ukrytyrozwiń
No Nie
 • No Nie
 • 24.04.2012 15:26

Bo liczy się Prawda , jaka ? smoleńska ? To ten marsz pod przykrywką. Ludzie zwiezieni z całego województwa. W ubiegłym roku na czele szedł Rydzyk .

Komentarz został ukrytyrozwiń
Lipa
 • Lipa
 • 24.04.2012 15:20

@ śpieszę panu donieść Panie Grzegorzu ,że mieszkańcy też nie wiedzą o co chodzi. To cykl marszów wpisany w kalendarium Rydzyka. W ubiegłym roku szedł na czele , teraz wyleciał do Ameryki

Komentarz został ukrytyrozwiń

Przepraszam bardzo, ale nie bardzo to rozumiem. Czemu konkretnie ma służyć ten marsz?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.