Facebook Google+ Twitter

Szczególnie polecamy. Koncert zespołu Acid Drinkers w Częstochowie

Już 12 listopada w Częstochowie w klubie muzycznym Zero odbędzie się koncert zespołu Acid Drinkers w ramach trasy koncertowej zespołu „My name is Dick. Fish Dick. Tour 2010-2011”.

 / Fot. KobaruNazwa zespołu oznacza w tłumaczeniu na język polski "kwasożłopy" i jest to slangowe określenie ludzi pijących tanie wina.

Zespół gra muzykę trashmetalową. Powstał z inicjatywy Tomasza "Titusa" Pukackiego oraz Roberta "Litzy" Friedricha. W 1988 "Titus" próbował reaktywować zespół Los Desperados, ale niestety zamiar nie doszedł do skutku i wtedy postanowił wznowić działalność zespołu Acid Drinkers, który gra do dzisiaj, niestety już bez Roberta "Litzy" Friedricha.

W tej chwili muzycy grają koncerty z wydanego krążka zatytułowanego „Fishdick Zwei- The Dick Is Rising Again”, który jest kontynuacją płyty z 1994 roku, zawierającej przeróbki innych utworów, a płyta ta promowana jest piosenką „Love Shack” z udziałem Ani Brachaczek.
Utwór ten jest na drugim miejscu listy przebojów radiowej Trójki.

Zespół prezentuje świetną formę na koncertach i na trasie koncertowej. W niektórych miastach na scenie wraz z zespołem wystąpią specjalni goście.

12 listopada zagrają koncert w Częstochowie, w klubie muzycznym Zero.
Wstęp na koncert 33 złote w przedsprzedaży, a w dniu koncertu 40 złotych.


Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.