Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

34039 miejsce

Szczególny spektakl ”Królewna Śnieżka” już na płytach DVD

Od 27 stycznia w miejscach sprzedaży prasy można kupić płytę DVD z charytatywnym spektaklem „Królewna Śnieżka i Siedmiu Krasnoludków”, wystawionym w Teatrze Rozrywki w Chorzowie. Płyta kosztuje 11,99 złotych.

Magdalena Kumorek i Wojciech Kuczok- aktorzy grający główne role w spektaklu / Fot. Dziennik ZachodniWiadomości24.pl informowały już o charytatywnym spektaklu „Królewna Śnieżka i Siedmiu Krasnoludków”, jaki odbył się w 12 grudnia w Teatrze Rozrywki w Chorzowie. Od 27 stycznia można kupić w punktach sprzedaży prasy płytę DVD z nagranym spektaklem. Do płyty dołączony jest scenariusz całego przedstawienia. Wyreżyserowała je Magdalena Piekorz, kostiumy przygotowała Barbara Ptak, scenografię Marcel Sławiński, a muzykę Adrian Konarski.

okładka płyty / Fot. Dziennik ZachodniPodczas spektaklu, z licytacji, a także ze sprzedaży biletów, zostało zebranych 170,5 tys. złotych. Wszystkie pieniądze przekazano na zakup specjalistycznych łóżek i materacy rehabilitacyjnych dla mysłowickiego Hospicjum Cordis. Główne role w przedstawieniu zagrali Magdalena Kumorek i Wojciech Kuczok. Obsada pozostałych ról to osoby znane z telewizji, aktorzy, politycy i muzycy, m.in. Artur Rojek, Kamil Durczok, Anna Popek, Kazimierz Kutz i wielu innych. Po zakończeniu spektaklu głos zabrała Jolanta Grabowska-Markowska, prezes fundacji Cordis. Całość zarejestrowana na płycie trwa godzinę i 15 minut. Została nagrana przez TVP Katowice. Organizatorem był Dziennik Zachodni.

Wszystkim osobom, które chcą wspomóc hospicjum, podajemy numer konta:
Społeczne Towarzystwo Hospicjum Cordis
Konto Nowego Domu: BPH SA I 0/Mysłowice
36106000760000330000457169
z dopiskiem "Królewna Śnieżka"

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.