Facebook Google+ Twitter

Szczepienia dla podróżujących: ekspercki fanpage!

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2014-05-19 13:18

Od maja działa już oficjalny fanpage strony SzczepieniaDlaPodrozujacych.pl. To pierwszy tak kompleksowy fanpage poświęcony medycynie podróży w Polsce.

Internauci znajdą na nim najświeższe informacje dotyczące profilaktyki chorób tropikalnych, ciekawostki ze świata medycyny podróży, jak również będą mogli uczestniczyć w czatach „na żywo” z udziałem eksperta-medyka.
Wyjeżdżając w tropikalne zakątki świata jesteśmy dużo bardziej narażeni na choroby zakaźne, niż podczas podróży w naszej strefie klimatycznej. Warunki sanitarne i opieka medyczna na niskim poziomie sprzyjają łatwemu rozprzestrzenianiu się niebezpiecznych chorób. Dlatego istotne jest odpowiednie przygotowanie do wyjazdu, które zapewni bezpieczeństwo i komfort podróży, jak również pozwoli zminimalizować ryzyko komplikacji zdrowotnych. O tym będzie mowa na nowym fanpage’u, który jest pierwszą tego typu inicjatywą w świecie polskiej medycyny.
Fanpage jest częścią dużego projektu edukacyjnego, którego główną platformą jest strona internetowa www.szczepieniadlapodrozujacych.pl - prawdziwe kompendium wiedzy dla turystów wybierających się w egzotyczną podróż. Znajdują się na niej materiały merytoryczne oraz aplikacje umożliwiające np. znalezienie najbliższej placówki medycyny podróży, czy sprawdzenie, jakie choroby występują w danym kraju.
Fanpage Szczepienia dla podróżujących daje okazję bezpośredniego kontaktu z ekspertem medycyny podróży, dr. n. med. Agnieszką Wroczyńską, która jest jego opiekunem merytorycznym. Ekspert będzie dostępny dla internautów w czasie czatów na żywo, ogłaszanych w dziale „Wydarzenia”!
***

Adres strony internetowej: www.szczepieniadlapodrozujacych.pl
Fanpage: www.facebook.com/szczepieniadlapodrozujacych
(Wojciech Sobczak-Wojeński)

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.