Facebook Google+ Twitter

Szczerość za szczerość. Panie pośle Pięta, skoro ja jestem kretynem, Pan jest idiotą

Poseł Stanisław Pięta postanowił dziś napisać szczerze, co tak naprawdę myśli o tych Polakach, którzy nie popierają PiS. Panie pośle, szczerość za szczerość. Ja też pozwolę sobie wyrazić własne zdanie na pana temat.

 / Fot. TwitterPoseł Stanisław Pięta, z łaski ludu poseł na Sejm Rzeczpospolitej Polskiej, raczył dziś na Twitterze napisać Bartoszowi Węglarczykowi, co tak naprawdę myśli o tej części społeczeństwa, która nie wybrała PiS. Zaczęło się niewinnie, od wpisu Węglarczyka o treści: "Rydzyk buduje kanał telewizyjny dla młodzieży i zapowiada "walkę" o kolejne miejsce na multipleksie". Poseł odpowiedział, że to dobrze, bo multipleks to nie tylko miejsce dla "dewiantów,aborcjonistów i lewaków". Gdy zapytano Piętę czy są nimi wszyscy poza o. Rydzykiem poseł pozwolił sobie na graniczną szczerość.

"Znaczy,że kto nie popiera PiSu to zdrajca,kretyn albo niedostatecznie poinformowany w najłagodniejszym przypadku :)"


Na tym nie koniec. Poseł uściślił jeszcze co się stanie z tymi, którzy, nie podzielają jego wizji świata. "Nie będziemy się z nimi pieścić. Albo Bóg Honor Ojczyzna albo wypad z naszej bajki. Polska musi przetrwać za każdą cenę" - napisał.

Co zrobił poseł? Obraził te kilkadziesiąt procent wyborców, którzy nie głosowali lub nie zamierzają głosować na Prawo i Sprawiedliwość. Więcej, w zasadzie zmieszał z błotem wszystkich, którzy nie podzielają jego wizji, której niedaleko do znanej z historii myśli: "Ein Volk, ein Reich, ein Führer". Według posła, wybranego w wolnych wyborach z woli narodu (12708 głosów), jestem zdrajcą i kretynem.

Panie pośle, skoro pozwala sobie pan na takie postawienie sprawy rozumiem, że zgadza się pan na odpowiedź w podobnym tonie? Niech spłonie polityczna poprawność. Pośle Pięta jest pan idiotą, bo nie zrozumiał pan zasad demokracji i przez ponad 20 lat nie pojął, że nie ma znaku równości miedzy tożsamością narodową obywateli a przynależnością partyjną. Jeżeli rzeczywiście taka zależność istniałaby, PiS nie różniłby się od PZPR czy nawet NSDAP. Przyzna pan, że takie stwierdzenie byłoby nadużyciem? Skoro tak, niech pan rozważy jeszcze raz własne słowa i pomyśli czy rzeczywiście te miliony ludzi, którzy nie popierają PiS, to zdrajcy i kretyni.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (7):

Sortuj komentarze:

Na Twitterze nie banują?... :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Tu również mamy interesujący fragment:
- dzięki takim wpisom jak @stpieta na pewno pójdę na wybory. Wstyd Panie pośle, jak chcecie rządzić w imieniu wszystkich Polaków?
Pięta: Pan myli się poważnie, nie chcemy rządzić w imieniu wszystkich. My chcemy rządzić w imieniu nie byle jakich Polaków.
- a jak Pan oceni kto byle jaki a kto wartościowy, wydawało mi sie, ze wszyscy sa równi
- No i jak to się ma do słów Kaczyńskiego,że jak zwycięży PiS: "nikt nie może być dyskryminowany"
Pięta: Równi??? Kto to Pani powiedział? Nie ma na świecie dwóch osób,które są równe w swoich prawach,zdolnościach,pracowitości itd.:)
- proszę preambule do konstytucji przeczytać, dziwne ze jako poseł Pan nie zna.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Oj, się będzie działo w kampanii wyborczej...

Już teraz pióra lecą w szamotaninie słownej nie tylko z powodu samej przynależności do konkretnych ugrupowań, ani nawet do grona ich zwolenników, lecz tylko chociażby już z tego powodu, że ktoś przychylnym okiem patrzy w inną stronę niż główni "adwersarze" polityczni najbardziej wypromowanych opcji, wszak przecież partii (przynajmniej z nazwy) to w Polsce nie ma...

Ludzie jednak lubią mieć złudzenie posiadania wpływu na losy Ojczyzny...

Niewielu chce dostrzec prawdę zasadniczą, że u nas w kraju nie ma znaczenia, kto jest nominalnie u władzy. Sklerozy jeszcze nie mam, a nie przypominam sobie istotnej różnicy w podejściu do gospodarki w związku ze zmianą ekip rządzących.

Linia postępowania jest cały czas zachowana. Wyciąć polski przemysł wytwarzający konkretne rzeczy strategicznie ważne dla kraju, który ma ambicje odgrywania jakiejś znacznej roli na arenie międzynarodowej: górnictwo, stocznie, przemysł tekstylny, itd. Lista jest długa.

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 17.07.2013 15:22

"Pedałów rozstrzelać" czy "dla przykładu wypatroszyć"?, styczeń 2013

link

Komentarz został ukrytyrozwiń

Że niby ":)" uśmiech załatwia sprawę? Nie załatwia. Dostał pewnie telefon z góry: "co wyprawiasz, chcesz żebyśmy przegrali". Stawiam ":)"

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 17.07.2013 15:16

Panie Władysławie, wpis sprzed 5 minut: http://img841.imageshack.us/img841/7044/cmmb.png

Komentarz został ukrytyrozwiń

Koleś powinien dostać naganę, a w wyborach przepaść bez wieści. A co do wypowiedzi pana Andrzeja, to niestety w każdej partii są takie rodzynki.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.