Facebook Google+ Twitter

Szczerski do Sikorskiego: "Pańska Unia to Frankenstein"

"Pańska UE to Frankenstein, Potwór zlepiony z resztek państw, biurokracji, dyscyplinarki i rynku. To fikcyjna demokracja i władza najsilniejszych" - powiedział Krzysztof Szczerski z PiS podczas debaty sejmowej na temat polityki zagranicznej.

W Sejmie trwa debata na temat polityki zagranicznej; minister Sikorski przedstawił sytuację Polski w aspekcie polityki międzynarodowej oraz plany jego resortu w tej dziedzinie. Sikorski między innymi stwierdził, że losy naszej Ojczyzny mogłyby się bardzo skomplikować, gdyby Polska była poza Unią.

Dla Krzysztofa Szczerskiego w ten sposób minister spraw zagraniczny oskarżył samego siebie oraz rząd Donalda Tuska, którego jedynym pomysłem na politykę
zagraniczną jest coraz mocniejsze uzależnianie Polski od UE. Szczerski, który jest ekspertem PiS od UE, stwierdził, że rząd nie podjął żadnych alternatywnych działań, nie nawiązał innych międzynarodowych sojuszy, które mogłyby zagwarantować nam bezpieczeństwo.

"Wraz z ministrem Sikorskim do gmachu MSZ wkroczyły trzy siostry - fikcja, niekompetencja i arogancja. Wraz za nimi przyszli ich bracia - chaos, kompleks i bezsens" - spuentował swoją wypowiedź.

Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (6):

Sortuj komentarze:

CENZURA WIADOM-24
 • CENZURA WIADOM-24
 • 29.03.2012 19:33

CZEMU CENZURE PROWADZICIE A MYSLALEM ZE TO POZADNE PISMO!!!

Komentarz został ukrytyrozwiń
CENZURA WIADOM-24
 • CENZURA WIADOM-24
 • 29.03.2012 19:33

CZEMU CENZURE PROWADZICIE A MYSLALEM ZE TO POZADNE PISMO!!!

Komentarz został ukrytyrozwiń
POLAK POLSKI
 • POLAK POLSKI
 • 29.03.2012 19:30

CALA POLSKA DO BOJU NA WARSZAWE !!!! TE DRANIE SOWIECKI SLUGUSY WYKANCZAJA POLAKOW POTROCHU --CENA JAJEK TO SKANDAL TO WSZYSTKO CELOWE DZIALANIA MAFI Z POD ZNAKU SIERPA I MLOTA JAKA JEST 'PO'----PO.TO JEST PRZESTEPCZA BANDA MORDERCOW //SMOLENSK MIROSLAWIEC NISZCZENIE WOJSKOWOSCI PODNOSZENIE POLICJ WYNAGRODZEN ABY TLUKLA LEPIEJ POLACZKOW // POLSKI NARODZIE CZY TY NIE WIDZISZ CO SIE DZIEJE W NASZYM KRAJU //PYTAM SIE DOKAD DOKAD /BEDZIE GRASOWALA GRUPA BANDYTOW ZYDOWSKIM W NASZEJ OJCZYZNIE !!!!!!!! NA ULICE // STOP DLA PODATKOW /I WALKA /PARTYZANCA Z BANDA MOSKALI ZYDOWSKICH TO SA CI SAMI LUDZIE A RACZEJ ZWIERZETA KTURZY MORDOWALI POLAKOW PO WYZWOLENIU I CO MORDOWANO POLSKA INTELIGENCJE W KATYNIU CZY W SMOLENSKU --PO....TO SA MORDERCY POCZAWSZY OD ZYDA SMRODA BOLKA WALESY ZDRAJCY NOCNA ZMIANA!!!!!!!PAWLAK SIKORSKI TO ZDRAJCY!!!!!!!!

Komentarz został ukrytyrozwiń
KAT TERORYSTOW
 • KAT TERORYSTOW
 • 29.03.2012 19:18

SIKORSKI TO KAWAL DRANIA I ZDRAJCY POLAKOW WIEC O CZYM TU MOWA TO SA NASI TERORYSCI ZRESZTA CALA BANDYCKA ORGANIZACJA PO. TO SA TERORYSCI Z WARSZAWY // JAK NAJSZYBCIEJ TRZEBA SIE TEGO BANDYCKIEGO I ZLODZIEJSKIEGO BADZIEWIA POZBYC !!!!1// CALA PO TO PRZESTEPCY KTO DO TEGO GUWNA NALEZY TO TYLKO NA SZNOR!!!!!

Komentarz został ukrytyrozwiń
tak będzie
 • tak będzie
 • 29.03.2012 15:14

Te idiotyczne rządy i tego rządu polityka zagraniczna; odbierają nam ostatnie resztki godności na świecie!
Cóż odejdzie ten szkodliwy rząd, to trzeba będzie na nowo budować politykę zagraniczną na równych warunkach - partnerskich warunkach. Szczerski ma całkowitą rację ,to są tragiczne fakty!

Komentarz został ukrytyrozwiń
No nie
 • No nie
 • 29.03.2012 14:48

@ Kowalski , rzecznik internetowy PiS , który nie ma zielonego pojęcia o dyplomacji ! Tupią tylko nogami i z Polski robią Rosje , USA , CHINY - , po ruinach w dyplomacji pozostałych po Kaczyńskich odzyskujemy należny nam szacunek jako wiarygodnego , obliczalnego partnera.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.