Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

21676 miejsce

Szczęście o smaku creme brulee

Wydawnictwo Literackie może być dumne z wydanej przez siebie książki, pełnej dobrego humoru i porywającej historii, dającej nadzieję na lepsze jutro. Książka "Jak znaleźć przepis na szczęście" Barbary O’Neal smakuje jak ulubiony deser - szybko się ją pochłania i ma się ochotę na więcej.

Okładka książki. / Fot. Wydawnictwo LiterackieAutorka pobudza receptory smaku u czytelnika. Subtelnie dawkuje coraz to nowe pomysły na kulinarne wariacje, których nie ma końca. Apetyt rośnie w miarę czytania i gdyby nie dodatkowa, przejmująca opowieść, stanowiąca główny wątek powieści, żołądek czytelnika mógłby eksplodować...

W książce zostały ukazane losy Eleny Alvarez - pokrzywdzonej przez życie dojrzałej kobiety o nieprzeciętnym temperamencie, która pomimo tragedii, która wydarzyła się 20 lat wcześniej, a której skutki nie dają o sobie zapomnieć każdego dnia, nie poddaje się. Potrafi czerpać z życia pełnymi garściami i być wielką podporą dla innych.

Szczęście samo do niej nie przychodzi, Elena musi o nie zabiegać, starać się podążać według własnego planu. Pracuje zarówno na swoją karierę, jak i na dobre relacje z członkami zespołu. Dzięki uporowi i wytrwałości ta bystra, inteligentna kobieta, z dużym poczuciem humoru i dystansem do siebie, odnosi gastronomiczny sukces - zostaje znaną i szanowaną szefową kuchni w restauracji "Pomarańczowy Niedźwiedź", potrafiącą przyćmić każdego mężczyznę, który pojawia się na jej drodze.

Ale życie na sukcesie zawodowym się nie kończy. Dzielna i zarazem piękna kobieta odnosi także sukces osobisty. Odnajduje prawdziwe szczęście - miłość, bratnią duszę, tak bardzo przez nią pożądaną. W książce pojawia się więc mnóstwo pikantnych elementów, od których można się zaczerwienić.

Fragment książki. / Fot. Beata GumiennaTo zadziwiająco pogodna i zmysłowa pozycja na piękny poranek, poobiedni odpoczynek czy spokojny wieczór. Mnie bardzo rozluźniła, uśmiała, a co najważniejsze zainspirowania do sprawienia domownikom zaskakującego prezentu w postaci paru smacznych dań. Gorąco więc ją polecam!

Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.