Facebook Google+ Twitter

Szczęśliwego, nowego i spokojnego … zasypiania z Nervocalm Noc

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2015-01-14 14:06

Cały czas powtarzasz sobie, że już koniec ze stresem i nie będziesz się więcej denerwować. Masz problemy z zasypianiem? Wypróbuj Nervocalm Noc – nowy suplement diety, który koi nerwy i ułatwia zasypianie.

Co roku masz takie same postanowienia – dbać o siebie i o swoje zdrowie. Wiąże się to nieodzownie ze zmianą trybu życia i minimalizowaniem wszechobecnego stresu. Starasz się zdrowo odżywiać, dbać o regularną aktywność fizyczną. To, jak funkcjonujesz w ciągu dnia, ma duże znaczenie dla tego, jak zasypiasz. Jednak jest wiele sytuacji, które wyprowadzają Cię z równowagi i wpływają negatywnie na Twoje dobre samopoczucie. Mimo najszczerszych chęci nie jesteś w stanie wyzbyć się kołatających myśli, które towarzyszą Ci co wieczór w łóżku i nie pozwalają zasnąć.
Pierwszy, drugi, trzeci krok i zasypiasz spokojnie
Pierwszym, najważniejszym sposobem do osiągnięcia sukcesu jest zauważenie samego problemu. Jak już dostrzeżesz u siebie trudności z zasypianiem, zastosuj metodę kilku kroków, które pomogą Ci zwalczyć tą dolegliwość. Na wstępie zadaj sobie pytanie czy prowadzisz właściwy tryb życia, ponieważ najważniejszymi czynnikami wpływającymi na problemy z zasypianiem jest źle dobrana dieta, używki, brak ruchu związany z siedzącym trybem życia oraz w dużej mierze – stres. O ile dieta czy aktywność fizyczna jest od Ciebie mniej lub bardziej zależna, o tyle ze stresem sprawy mogą mieć się zupełnie inaczej. Stres często związany jest z napięciem emocjonalnym, które towarzyszy Ci wraz z ważnymi wydarzeniami. W celu uniknięcia niemiłych niespodzianek z zasypianiem powinnaś zwrócić szczególną uwagę na higienę snu. W miarę możliwości unikaj krótkich drzemek w ciągu dnia, ponieważ wybijają z rytmu Twój organizm, a także kładź się spać, kiedy odczuwasz senność. Zabieranie do łóżka problemów i analiz także utrudnia zasypianie. Powinnaś wszystkie sprawy zostawiać przed wejściem do sypialni, aby Twój umysł był wolny od jakichkolwiek rozmyślań. Bardzo ważne jest także wygodne łóżko i dobra temperatura w pomieszczeniu, w którym śpisz.
Następnym krokiem jest dbałość o swoje ciało i regularną aktywność fizyczną. Spożywanie posiłków powinnaś zakończyć najpóźniej na 3 godziny przed snem. Jednak jeżeli sen nadal nie nadchodzi, a Twoja głowa jest cały czas zajęta problemami dnia codziennego, możesz zastosować kolejny krok i sięgnąć po Nervocalm Noc, który łagodzi negatywne skutki stresu. Produkt ten został stworzony dla osób, które nie są w stanie wyciszyć się i osiągnąć stanu relaksacji przed snem. Jest to suplement diety, który w naturalny i bezpieczny sposób pomaga osobom w stanie zwiększonego napięcia nerwowego spowodowanego nadmiernym stresem. Nervocalm Noc pozwala się uspokoić i umożliwia szybsze nadejście snu.
NervoCalm Noc zawiera przede wszystkim naturalne i bezpieczne składniki, które uspokajają, pozwalają uzyskać stan odprężenia i relaksu oraz pomagają zasnąć. NervoCalm Noc wyróżnia się jednymi z najsilniejszych dawek zawartych w suplemencie składników*:
• Ekstrakt z szyszek chmielu zwyczajnego – ułatwia zasypianie, wpływa kojąco na ośrodkowy układ nerwowy (wysoka dawka chmielu tj. 400 mg);
• Ekstrakt z liści zielonej herbaty (l-teanina) - pozwala uzyskać stan odprężenia i relaksu. Należy do aminokwasów, naturalnie występujących w liściach zielonej herbaty. Charakteryzuje się działaniem uspokajającym , łagodzi skutki stresu i niepokoju (wysoka dawka l-teaniny tj. 200 mg);
• Ekstrakt z owoców męczennicy lekarskiej (passiflora) – unikatowy składnik, który wspomaga zachowanie stanu spokoju, poprzez zmniejszenie pobudzenia;
• Ekstrakt z liści melisy lekarskiej - przyczynia się do uzyskania optymalnego odprężenia, pomaga zmniejszyć napięcie, uspokaja.

NervoCalm Noc to bezpieczna pomoc, która przyniesie Ci wieczorne ukojenie i odprężenie. Twoje koło ratunkowe na spokojne zasypianie.

Sposób użycia: od 1 do 2 tabletek dziennie ok. 1 godzinę przed snem.
Producent: Przedsiębiorstwo Farmaceutyczne LEK-AM Sp. z o.o.
(Martyna Mańkowska)

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.