Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

26805 miejsce

Szczęśliwy finał poszukiwań siedmioletniego Michałka

Po kilkunastu godzinach poszukiwań siedmioletni Michałek ze wsi Komorczyn pod Słupskiem odnalazł się cały i zdrowy.

7 letni Michałek, który zaginął w poniedziałek w gminie Kobylnica niedaleko Słupska, został odnaleziony. Dziecko dostrzegli słuchacze Szkoły Policji w Słupsku. Chłopczyk siedział w rowie do połowy wypełnionym wodą. W akcji poszukiwawczej udział brali policjanci, wojsko, żandarmeria wojskowa i okoliczni mieszkańcy. Marynarka Wojenna wysłała na poszukiwania śmigłowiec z kamerą termowizyjną na pokładzie.

Zgłoszenie o zaginięciu dziecka rodzice przekazali Policji wczoraj około godziny 16. Od tego czasu trwały poszukiwania. Przerwano je dopiero dziś o 2.30 w nocy na skutek trudnych warunków atmosferycznych m.in. obfitych opadów. Wczesnym rankiem akcja została wznowiona.

Czerwona czapeczka

post. Przemysław Bednara. Fot. Piotr KozłowskiNa dziecko siedzące w rowie, obok nasypu kolejowego, natknęli się przed godziną 10 idący tyralierą słuchacze Szkoły Policji w Słupsku.

- Nasz pluton szedł wzdłuż rowu, zauważyłem czerwoną czapeczkę... gdyby nie ona, pewnie dziecko byłoby niezauważone. Gdy do niego podszedłem powiedział tylko cicho "mama, tata" - mówi post. Przemysław Bednara.

Dziecko siedziało z nogami częściowo zanurzonymi w wodzie, obok niego leżał rower. Miejsce odnalezienia chłopca jest oddalone od jego domu o około 10 kilometrów.

Cały i prawie zdrowy

Teraz chłopiec jest pod troskliwą opieką. Fot. Krzysztof Tomasik.Ze wstępnych oględzin lekarskich wynika, że chłopiec jest ogólnie wyziębiony. Według lekarzy w ciągu trzech dni jego stan powinien się ustabilizować. W tej chwili przebywa na obserwacji w Szpitalu Wojewódzkim w Słupsku. Michałek zaginął w poniedziałek po południu, rowerkiem pojechał szukać psa. Gdy po kilku godzinach nie pojawił się w domu rodzice powiadomili policję. W poszukiwaniach łącznie udział wzięło około pół tysiąca osób.Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

Szczescie. [+]

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 12.12.2006 17:30

Super relacja :-) "+"

Komentarz został ukrytyrozwiń

Uffff.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.