Facebook Google+ Twitter

Szczuka: "Euro to męska rozrywka z usługami seksualnymi i piciem piwa"

W programie "Kropka nad i" emitowanym przez stację TVN Kazimiera Szczuka spierała się z Jagną Marczułajtis w sprawie Euro 2012.

Sonda

Czy Euro 2012 napędzi rynek seksusług?

Szczuka: "Euro to męska rozrywka z usługami seksualnymi i piciem piwa" / Fot. PAP/EPA/SERGEY DOLZHENKOKazimiera Szczuka w TVN24 powiedziała: "Euro 2012 to typowo męska rozrywka. Gdyby była szlachetna, to korzystałyby kobiety, ale jest to rozrywka z usługami seksualnymi, piciem piwa i wrzaskiem".

Jej zdaniem na organizacji Euro 2012 zyska branża seksusług, w której, jak zaznaczyła, "są tak wysokie obroty, że aż trzeba dowieźć dziewczyny z Ukrainy".

Szczuka uznała również, że nasz kraj niepotrzebnie wydał kilka miliardów złotych na budowę stadionów, ponieważ te pieniądze mógłby przeznaczyć na budowę żłobków, dożywianie dzieci czy otwieranie lokalnych bibliotek.

Odmienne zdanie na temat Euro 2012 miała posłanka PO, polska snowboardzistka Jagna Marczułajtis, która twierdzi, że Euro 2012 daje Polsce "ogromną szansę reklamy za granicą", a w sprawie seksusług nie powinniśmy "dać się zwariować", bo nie ma to nic wspólnego z Euro 2012.

Zwróciła również uwagę, że choć piłką nożną w większości fascynują się mężczyźni, to obecnie toczą się również rozgrywki piłkarskie wśród kobiet "i tylko patrzeć, jak zostaną włączone do programu igrzysk olimpijskich". Jej zdaniem Polacy czekają nie tylko na fantastyczne widowisko sportowe, ale również na "długofalowe skutki Euro", m.in. powstałe na to wydarzenie stadiony, lotniska, drogi szybkiego ruchu, "Orliki" i place zabaw.

Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:




Komentarze (25):

Sortuj komentarze:

edwin
  • edwin
  • 20.05.2012 08:00

Czego Szczuka więcej nie lubi, seksu czy piłki ? Kobieta nie wygląda by uprawiała jakikolwiek sport i z seksem jest chyba identycznie. Więc o co zabiega ?

Komentarz został ukrytyrozwiń
ALFONSO
  • ALFONSO
  • 19.05.2012 22:54

KIBICÓW I KIBOLI JEST OKOŁO 3% , A TYCH PAŃ JEST OKOŁO 21,3%, PRZYJEDZIE Z KRAJÓW ZAPRZYJAŻNIONYCH OKOŁO 2 435 765 PAŃ . CZY JEST USTALONA JAKAŚ TAXA. CZY MOŻNA BĘDZIE ODPISAC OD PODATKU, CZY TE PANIE BĘDĄ MIAŁY KASY FISKALNE. NIC NA TEN TEMAT NIE WIEMY ,NIE BYŁO ŻADNEJ DYSKUSJI PUBLICZNEJ ,A SZKODA , JAK DOLICZYC JESZSZE ALFONSIAKÓW TO DLA KIBICÓW NIE BEDZIE MIEJSCA

Komentarz został ukrytyrozwiń
dymacz
  • dymacz
  • 19.05.2012 19:11

@Lucyna Jastrzębska 14:17.
Pani Lucyno, jeśli nie była pani na meczu to ja pani króciutko opowiem i opiszę jak wygląda mecz. Jest całkiem podobny do seksu (mam nadzieję że seks nie jest pani obcy) , więc strzela się gole. Jest jedna bramka (chyba że ktoś lubi inaczej) jest jeden napastnik. W zależności od wieku zawodników napastnik oddaje jeden lub kilka strzałów zwanych ”golami”. Pojedynek nigdy nie kończy się remisem. I to wszystko. A Szczuka tylko chce gwizdać faule.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Lucyna Jastrzębska
  • Lucyna Jastrzębska
  • 19.05.2012 14:24

Oczywiście sferach anie swerach - przepraszam

Komentarz został ukrytyrozwiń
Lucyna Jastrzębska
  • Lucyna Jastrzębska
  • 19.05.2012 14:17

Lubię panią Kaimierę za odwagę w wyrażaniu swoich poglądów nawet jeśli nie zgadzam się z nimi. Ja też mam niewyparzony język , i nie potrafię się opanować ale w tym przypadku to chyba troszke zabardzo ,,pojehcała''. Nie byłam nigdy na meczu ale myślę , że jeśli brać pod uwagę ,,seks'' to w każdych swerach on jest i będzię . A w polityce , w świecie biznesu czy też i w sporcie go nie ma ? No nie wiem - można by podyskutować .

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 19.05.2012 13:37

Warto zacytować również wypowiedź sportsmenki obecnie posłanki Jagny Marczułajtis z tego samego programu, która powiedziała, że "EURO to impreza dla mężczyzn, dajmy się im z tego cieszyć".

Okazuje się, że zarabianie na EURO, które od początku obiecywano warszawiakom i wrocławianom jest bujdą: http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114883,11747660,Polacy_nie_zarobia_na_kibicach__ktorzy_mieli_nocowac.html

Poza tym, nieprawdą jest też to, o czym od dawna przekonuje nas TVN24 - że Polacy są dumni z EURO i z wydania setek milionów złotych, które ponoć "w szybkim czasie się zwrócą": http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Polakow-nie-cieszy-Euro-2012,wid,14492891,wiadomosc.html?ticaid=1e79d

Kilka dni temu w Poranku Jarosław Kuźniar rozmawiał z dziennikarzami sportowymi, którzy wyśmiewając słowa Szczuki podpierali się jakimiś sondażami z kosmosu, które miały pokazywać że Polacy są zadowoleni z tej imprezy i wszelkich utrudnień z niej wynikających. Jak widać, prawda jest inna. I chociaż TVN24 nie podaje takich informacji to Polacy zdają sobie sprawę z tego, że EURO to promocja UEFY, a nie Polski.

Komentarz został ukrytyrozwiń
red
  • red
  • 18.05.2012 22:18

Kazi .....wszystko kojarzy się z sexem , nawet palant z penisem!

Kazia to taki damski oszołom!

Komentarz został ukrytyrozwiń
zico
  • zico
  • 18.05.2012 21:12

Panu Adamowi Deglerowi chwasty pomyliły się z piórami.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Pani Kazimiera kiedyś powiedziała w wywiadzie radiowym: "facet, który wysiada z malucha - dla mnie jest nieudacznikiem". Cytat z pamięci. Było to jeszcze w czasach, gdy bardzo duże panów poruszało się takim wozem... Ona wartość faceta mierzyła (chyba nadal mierzy?) długością... wozu i wielkością... pensji...

Ale czyż nie ma racji?

Komentarz został ukrytyrozwiń
Jolka
  • Jolka
  • 18.05.2012 16:20

Panie Degler , widać ,ze pan też nie ma bladego pojęcia o piłce [ zapisz się do feministek ]. Orliki sa wykorzystywane do późnej nocy. Najpierw grają dzieciaki a wieczorami dorośli .
Panią Kazię można porównać do Maciarewicza - obydwoje bredzą.