Facebook Google+ Twitter

"Szczury" w garniturach będą ścigać się w parku

Już trzydzieści drużyn zgłosiło udział w niedzielnym "Wyścigu szczurów", jaki odbędzie się w warszawskim parku Skaryszewskim. Kto chce wystartować w wyścigu, musi przyodziać garnitur, koszulę i krawat a w rękę wziąć aktówkę. Panie też biegną ubrane jak do pracy w biurze. Jedyne odstępstwo - można założyć sportowe buty.

Jak mówi Katarzyna Marczyńska, z biura organizatora imprezy, jest to pierwsza polska edycja popularnego m.in. w Holandii Rat Race - wyścigu „białych kołnierzyków”.

By wziąć udział w zawodach i zabawie trzeba stworzyć drużynę czterech zawodników. Może ona reprezentować firmy jak i zespoły znajomych. Na razie zgłaszają się głównie pracownicy instytucji finansowych i deweloperów. Nazwy drużyn to na przykład "Leniwe eskargoty" lub "Biurotraki" - cytuje Katarzyna Marczyńska.

Wpisowe to 400 zł. Pozyskane w ten sposób fundusze z Rat Race zostaną przeznaczona na program Pierwszy Krok, wspierający młodych i aktywnych ludzi, którzy wskutek wypadku stali się niepełnosprawni. W imprezie mogą też wziąć udział dzieci.

Więcej informacji

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

I tak wygrają Bardzo Brzydkie Biurwy.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.