Facebook Google+ Twitter

Szczypiorniak w Dni Libiąża

Młodzi szczypiorniści Krakowiaka Kraków, Chrzanovii Chrzanów i dwóch drużyn gospodarzy PMOS SPR Libiąż zmierzyli się z okazji Dni Libiąża w turnieju, którego stawką był puchar Burmistrza Libiąża.

Faworytami turnieju były zespoły Libiąża I i Krakowiaka. – Bezpośredni pojedynek decydujący o 1 miejscu w turnieju lepiej rozpoczęli krakowianie, odskakując nam na kilka bramek. Potem skutecznie stosowali w obronie system każdy swego. Udało nam się dojść na trzy bramki, ale końcówka znów należała do Krakowiaka i w efekcie to oni zostali zwycięzcami naszego turnieju – komentuje opiekun libiąskich piłkarzy ręcznych Grzegorz Solarski.

Trzecie miejsce w rozgrywkach przypadło Chrzanovii, a drugi libiąski zespół zajął czwarte miejsce. - Tworzyli go gracze klas czwartych, a więc rocznikowo młodszych od pozostałych drużyn. Był to ich drugi poważny występ, dlatego traktowaliśmy go bardziej szkoleniowo.

W kategoriach indywidualnych turnieju wyróżniono Huberta Sokołowskiego z PMOS SPR Libiąż I (zdobywca największej ilości bramek), Tomasz Klimko z Krakowiaka (najwszechstronniejszy zawodnik), a najlepszym bramkarzem uznano Karola Siudę (PMOS SPR II Libiąż.

Oprócz zmagań turnieju głównego na parkiecie hali sportowej w Libiążu w meczach towarzyskich zaprezentowali się szczypiorniści trzecich klas klubów biorących udział w turnieju. Za ich zmagania wyróżniono indywidualnie trzech najlepszych zawodników: Pawła Solarskiego i Kornela Szczepanka z Libiąża, a także Adriana Nowaka (Krakowiak Kraków).

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.