Facebook Google+ Twitter

Szczyrk. Modlono się za sportowców i rozdawano piłki

  • Ewa Bo
  • Data dodania: 2014-06-16 21:27

15 czerwca odbyło się w Szczyrku Salmopolu nabożeństwo ekumeniczne, na którym szczególnie gorąco polecano Bożej opiece sportowców XX Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej.

 / Fot. ks. Byrt15 czerwca odbyło się pierwsze z pięciu nabożeństw ekumenicznych, na którym głoszono Słowo Boże i modlono się za sportowców biorących udział w mundialu 2014.

Ksiądz Jan Byrt powiedział między innymi, że Kościół to taka boża drużyna, która musi współpracować, a nie źyć egoistycznie. Trzeba słuchac trenera, ktorym jest Bóg. I trzeba widzieć drugiego człowieka, bo tylko wspólnie grając można wygrać mecz życia.

Po nabożeństwie odbyło się losowanie Bożych 11. Szczęśliwcy otrzymali piłki, które dotarły do Szczyrku dzięki inicjatywie pastora i darczyńcom (więcej informacji nt akcji znajdą Państwo w poniższym linku)

Trwa mundial, a oni kopią piłki do ks. Byrta

Kolejne losowanie futbolówek w niedzielę 22 czerwca.

Piłkę z autografem Adama Małysza i Piotra Żyły rozlosujemy 20 lipca wśród tych uczestników nabożeństw, którzy do 29 czerwca na adres Parafii Ewangelickiej (salmopol@wp.pl ) prześlą maila i wytypują Mistrza Świata w Mundialu 2014 w Brazylii - powiedział w rozmowie z Wiadomościami24.pl duchowny.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.