Facebook Google+ Twitter

Szczyrk. Zakończył się sezon motocyklowy

  • Ewa Bo
  • Data dodania: 2014-10-26 21:27

Sezon motocyklowy dobiegł końca. Na niedzielne ekumeniczne nabożeństwo do Parafii Ewangelickiej w Szczyrku Salmopolu przybyli wielbiciele tych maszyn z całego Śląska.

 / Fot. ks. J. ByrtNabożeństwo ekumeniczne na zakończenie sezonu motocyklowego poprowadzili dwaj księża: ks. Henryk Mach z Bielska Białej i ks. Jan Byrt ze Szczyrku. Pieśni religijne wykonywał zespół młodzieżowy z Parafii Ewangelickiej z Jastrzębia.

Podczas spotkania modlitewnego przybyli goście dziękowali Bogu za opiekę, dzielili się z parafianami historiami, w których był on obecny i jego Słowo, informacjami o akcjach pomocowych. / Fot. ks. J. Byrt Zbierano również datki na operację oka motocyklisty z Warszawy, który doznał urazu w wypadku.

To był cudowny dzień. Tego roku na nabożeństwo przyjechało o wiele więcej osób niż w roku ubiegłym. Kościół pękał w szwach. Tak dobrze widzieć, że ludzie chcą zaczynać i kończyć sezon motocyklowy z Bożym błogosławieństwem- powiedział ks. Jan Byrt w rozmowie z Wiadomościami24.pl.

 / Fot. ks. J. ByrtPo nabożeństwie wszyscy spotkali się przy ognisku, gdzie planowali już kolejny sezon motocyklowy (na ostatnią niedzielę kwietnia 2015 roku). A gdy się posilili, wsiedli na swoje rumaki i ruszyli Pętlą Beskidzką.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.