Facebook Google+ Twitter

Szczyt "faktowych" głupot

Pod lupą "Fakt" i ta część gazety poświęcona gwiazdom, gwiazdkom i gwiazdeczkom (tzw. "celebrities").

Na tapetę, przez "Fakt" w ostatnim tygodniu zostało wzięte kilka gwiazd. Prześwietlano je cały tydzień. Gazeta na siłę doszukiwała się afer, sensacji i sensacyjek tam, gdzie ich nie było. I tak na miejscu pierwszym mieliśmy Borysa Szyca i tytuł „Szyc je owoce za swoje”. - Koniec z golonką i suto zakrapianym schabowym. Borys Szyc miesiąc temu przeszedł na wegetarianizm. Wierzy, że to oczyści jego organizm z toksyn. Na razie chudnie w ekspresowym tempie - pisze Fakt. - Podobno na warzywnej diecie dużo lepiej się sypia. To dobrze, że ostatnio martwiliśmy się, że Borys ma z tym poważne problemy.

No tak, cóż za troska. Redakcja tabloidu martwi się o to, czy gwiazdy się wysypiają.

Pozostając w klimatach konsumpcji. Mamy Katarzynę Herman. Ten sam numer gazety i ta sama strona. Pani Kasia częstuje się za darmo winogronami w sklepie.
- Owoce to samo zdrowie, ale nikt nie rozdaje ich za darmo. Katarzyna Herman o tym zapomniała. Gdy aktorka wyrusza na zakupy do warzywniaka, nigdy nie przejdzie obok swoich ulubionych owoców. Zanim jednak kiść winogron trafi do sprzedawcy na wagę, pani Kasia lubi je długo pieścić w dłoni. A kiedy już się napatrzy, nie może się oprzeć pokusie, by co nie co uszczknąć. Co na to sprzedawcy? - pyta Fakt.

Hmm...no nic. Pani Herman niczym szczególnym się nie wyróżnia. 99 proc. nas idąc na zakupy coś tam po cichutku skosztuje. Więc, czy to jest temat godny poświęcenia pół strony.
I to pieszczenie w dłoni. Tekścik dodaje pikanterii. Afera, tylko pytam - o co?

- Katarzyna Skrzynecka idzie jak po order - krzyczy żółtawy tytuł na zdjęciem aktorki maszerującej przez centrum handlowe. - Dumnie wyprężony biust, sprężysty krok. Aż trudno uwierzyć, że ona tylko zakupy robiła - głosi nagłówek nad zdjęciem.

- A co miła do licha robić? – pytam ja. - I jak przystało na osobę niezwykle popularną, pieczołowicie zadbała o
to by jak zawsze wyglądać olśniewająco. Aktorka sprawiała wrażenie nie osoby, która idzie kupić jakiś fatałaszek, ale kogoś komu za chwilę przypną order - czytamy dalej. Jest sławna, ma za co się efektownie (niekoniecznie stosownie do okazji) ubrać, więc o co ten cały jednostronicowy szum. O dekolt? Natura nie poskąpiła Pani Kasi rozmiaru przymiotów kobiecości, to się nimi chwali, a że idzie wyprostowana, i chwała jej za to, że się nie garbi jak wiele z kobiet z duża miseczką ‘D’. Pani Kasia została przyłapana wcześniej na kupowaniu szpilek do kolejnej edycji "Tańca z gwiazdami". Zostało to oczywiście skomentowane, że "piękna Kasia miła wielki dylemat, na którą parę butów się zdecydować". To pokaż mi droga redakcjo "Faktu", kobietę, która wchodzi do sklepu i dokonuje zakupu w przeciągu 5 minut, po czym wychodzi.

A na koniec coś na deser, czyli Cezary Pazura ze swą nowa lubą. - Jak Czarek ciążę sprzedał - głosi tytuł. - Postanowił zwierzyć się z tego jak zostało poczęte ich dziecko. Brakuje tylko zdjęcia testu ciążowego, który potwierdził te radosna nowinę - pisze gazeta, na temat tego, że Pazura sprzedał jednemu z kolorowych pism historię poczęcia swego potomka.

Fakt przewałkował temat jeszcze raz, wyrażając święte oburzenie na temat historii jak to Edycia biegła do apteki, kiedy spóźniał się jej okres. Może gazeta z taką ironią opisała to, że Pazura sprzedał kawałek swojej najintymniejszej intymności, bo te informacje nie trafiły właśnie do "Faktu". Czysta zazdrość? Za dużo głupot redakcjo. Za dużo zajmowania się historiami najbanalniejszymi z banalnych, nie mającymi żadnej wartości. To już nie szukanie sensacji. To dorabianie teorii na siłę, pod publikę.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

Faktycznie same głupoty_ Dobry tytuł.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jego nie trzeba czytać starannie. Po 3 min. przerzucania stron wszystko jest jasne:)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Magdaleno - to jest apel do redakcji Faktu. Jeżeli już czytasz go tak starannie.

Osobiście wolę różowy (pięęęękny) Pomponik albo inny Dup... pardą - Pudelek. :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.