Facebook Google+ Twitter

Szczyt klimatyczny w Polsce. Szczyt głupoty czy wyrachowania?

W listopadzie po 5-letniej przerwie wraca do Polski szczyt klimatyczny. Rząd wykazuje w tej sprawie skrajny idiotyzm lub bezczelnie chce coś ugrać.

Sonda

Co chce ugrać Tusk?

Budżet imprezy to 100 mln zł. Oczywiście worek z państwową kasą pęka w szwach i 100 mln to drobnostka. Jednak nie to jest najgorsze. Szczyt został przewidziany na 11-12 listopada. W Warszawie.

Jak powszechnie wiadomo szczyt klimatyczny ściąga zawsze tłumy anarchistów, antyglobalistów i działaczy lewicowych. Tego samego dnia w Warszawie będą trwały obchody święta niepodległości a więc i Marsz Niepodległości. Już dwa lata temu nieduża grupka lewaków z niemieckiej antify, zaproszona przez polską lewicę, napadała na Polaków niosących polskie flagi. Tym razem lewactwa będzie znacznie więcej i nie trzeba być geniuszem żeby wiedzieć jak to się może skończyć.

Nasuwa się pytanie - czy Tusk jest debilem i nie skojarzył starcia dwóch skrajnie odmiennych grup w jednym miejscu i czasie, czy ma nadzieje na zamieszki i dewastacje miasta, licząc że tvn i gw "rzetelnie" pokażą winę narodowców i PIS-u, dzięki czemu słupki poparcia znów mu wzrosną?

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (7):

Sortuj komentarze:

Każdy orze jak może... politycy postępują tak jak umieją oraz jak pozwalają i obywatele.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Przyznaję rację Panu Bartkowi .Szkoda że w tekście nie ukazała się informacja o tym ile gospodarka Polski straciła na decyzji Tuska odnośnie Pakietu Klimatycznego i ile jeszcze straci po przyjęciu narzuconych przez UE norm.
Z drugiej strony zadaję sobie pytanie , gdyby nawet ukazała się taka informacja to czy wzbudziła by zainteresowanie komentujących czyli Chorążewicza czy Małkowskiego ?
Znając dorobek tych Panów można rzec, że absolutnie nie.

Ja ze swojej strony bacznie będę obserwował wydarzenia jakie rozegrają się 11.11.2013 , czy przypadkiem negocjacje warte miliardy EURO nie przejdą na drugi plan.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Chyba zupełnie nie zrozumiał pan o co chodzi.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Czepił się placek okrętu i jest święcie przekonany, że okręt robi takie czy siakie manewry z myślą o placku. Gdyby organizatorzy podobnych konferencji mieli się przejmować różnymi krzykaczkami, to żadna z nich nie doszła by do skutku.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Panie Andrzeju, powtarza pan to co Tusk i jego pachołki panu powiedzą. Kto tu musi zdjąć klapki? Niby co takiego zrobił Jarosław Kaczyński w dniu katastrofy żeby podzielić naród? Powie pan czy dalej bezmyślnie będzie powtarzał propagandę Tuska?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Mściwy Tusk podpali Polskę, aby nie oddać władzy.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Panie Andrzeju, o ilu "kaczystów" tłukących przechodniów z polskimi flagami pan słyszał?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jeśli chcesz dodawać komentarze, musisz się zalogować.

Najpopularniejsze

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.