Facebook Google+ Twitter

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Wybrane dla Ciebie:


Tagi:


Komentarze (7):

Sortuj komentarze:

Każdy orze jak może... politycy postępują tak jak umieją oraz jak pozwalają i obywatele.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Przyznaję rację Panu Bartkowi .Szkoda że w tekście nie ukazała się informacja o tym ile gospodarka Polski straciła na decyzji Tuska odnośnie Pakietu Klimatycznego i ile jeszcze straci po przyjęciu narzuconych przez UE norm.
Z drugiej strony zadaję sobie pytanie , gdyby nawet ukazała się taka informacja to czy wzbudziła by zainteresowanie komentujących czyli Chorążewicza czy Małkowskiego ?
Znając dorobek tych Panów można rzec, że absolutnie nie.

Ja ze swojej strony bacznie będę obserwował wydarzenia jakie rozegrają się 11.11.2013 , czy przypadkiem negocjacje warte miliardy EURO nie przejdą na drugi plan.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Chyba zupełnie nie zrozumiał pan o co chodzi.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Czepił się placek okrętu i jest święcie przekonany, że okręt robi takie czy siakie manewry z myślą o placku. Gdyby organizatorzy podobnych konferencji mieli się przejmować różnymi krzykaczkami, to żadna z nich nie doszła by do skutku.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Panie Andrzeju, powtarza pan to co Tusk i jego pachołki panu powiedzą. Kto tu musi zdjąć klapki? Niby co takiego zrobił Jarosław Kaczyński w dniu katastrofy żeby podzielić naród? Powie pan czy dalej bezmyślnie będzie powtarzał propagandę Tuska?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Mściwy Tusk podpali Polskę, aby nie oddać władzy.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Panie Andrzeju, o ilu "kaczystów" tłukących przechodniów z polskimi flagami pan słyszał?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.