Facebook Google+ Twitter

Szef gabinetu Andrzeja Dudy wzywa do głosowania na kandydatkę PiS

Szef gabinetu prezydenta Andrzeja Dudy, sekretarz stanu i szef biura do spraw kontaktów z Polakami na świecie Adam Kwiatkowski, wzywa Polonię do głosowania na kandydatkę PiS-u Małgorzatę Wypych.

W emailu, który Polacy za granicą dostali od Adama Kwiatkowskiego, można przeczytać: «Zachęcam Państwa do oddania głosu na Małgorzatę Wypych (adwokata - osobę zaangażowaną w pomoc ludziom) nr 10 na warszawskiej liście Prawa i Sprawiedliwości – jestem przekonany, że będzie prawdziwym reprezentantem Polonii. Mój głos Małgosia już ma».
Wyżej wymieniony email Kwiatkowskiego zawiera w załączniku materiały wyborcze kandydatki PiS do Sejmu, czyli list i ulotkę Małgorzaty Wypych skierowaną do Polonii.
Czy szef gabinetu Prezydenta RP i sekretarz stanu powinien angażować się w parlamentarną kampanię wyborczą?
Czy szef biura do spraw kontaktów z Polakami na świecie powinien nawoływać do głosowania na konkretnego kandydata, reprezentującego konkretną listę wyborczą?
Czy Adam Kwiatkowski ma powody, aby przypuszczać, że wszyscy Polacy przebywający za granicą utożsamiają się z partią Prawo i Sprawiedliwość?
Czy szef biura do spraw kontaktów z Polonią na całym świecie nie powinien zachować politycznej neutralności?

* * *

Nieopublikowane w serwisie Wiadomości24 teksty publicystyczne mojego autorstwa, znajdą Państwo na moim blogu, pod adresem http://www.zbigniew-stefanik.blog.pl/ oraz na portalu Salon24, na stronie http://www.zbigniewstefanik.salon24.pl/. Serdecznie zapraszam do ich lektury i merytorycznej dyskusji.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.