Facebook Google+ Twitter

Szef gabinetu min. Drzewieckiego bawił u biznesmena. Ale prywatnie

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2009-10-04 18:31

- Nie miałem wiedzy na temat kłopotów z prawem pana Sobiesiaka do chwili ukazania się doniesień medialnych - tak tłumaczy szef gabinetu politycznego ministra sportu, Marcin Rosół pojawienie się swojego nazwiska w jednym z wątków tzw. afery hazardowej.

Marcin Rosół / Fot. PAPJak ustaliło RMF FM, szef gabinetu politycznego Mirosława Drzewieckiego spędził urlop w posesji należącej do jednego z głównych podejrzanych w tzw. aferze hazardowej Ryszarda Sobiesiaka. - W czasie mojego pobytu (w dniach od 30 stycznia br. do 1 lutego br. - przyp. red.) nie było w Zieleńcu pana Ryszarda Sobiesiaka, który w tym czasie przebywał w Stanach Zjednoczonych - napisał Rosół w oświadczeniu.

Twierdzi, że zapłacił za pobyt, jednak nie jest w stanie tego udowodnić. - Za pobyt zapłaciłem gotówką. Nie brałem faktury, bo był to mój prywatny wyjazd. Rzeczą niedopuszczalną byłoby w takiej sytuacji branie faktury na Ministerstwo za mój prywatny urlop, podkreślam, prywatny urlop - pisze.

Szef gabinetu ministra sportu jest zbulwersowany faktem wykorzystywania informacji o prywatnym urlopie w celu, jak mówi, "dyskredytowania pana ministra Drzewieckiego".

- Skandaliczne jest sytuacja, w której służba specjalna - CBA jest wykorzystywane do gry politycznej w celu zniszczenia konkurenta politycznego - uważa Rosół. - W tej sprawie złożę zawiadomienie do ABW i prokuratury o popełnieniu przestępstwa upublicznienia materiałów operacyjnych w celu zdyskredytowania osób publicznych.

Rosół odnosi się także do kwestii swojego udziału w zatrudnienia pani Magdaleny Sobiesiak. - Przyznaję, moja inicjatywa była dużym błędem. Ubolewam nad tym faktem - pisze.

Dominik Tomaszczuk

Wybrane dla Ciebie:


Tagi:


Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

Zdziwiony? A mnie dziwi, że jeszcze nie masz Play Fresha. He he...
Tak serio, to zbulwersowani to są zwykli ludzie, widząc to co się teraz dzieje...

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 04.10.2009 18:36

..i się rosół ugotował.... ;]

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.