Facebook Google+ Twitter

Szef Samoobrony przyznał się do zdrady i uciekł w... chorobę

  • Źródło: Dziennik Zachodni
  • Data dodania: 2007-09-05 10:49

Nie tylko Renata Beger z Samoobrony lubi seks jak koń owies. Na łamach "Super Expresu" oraz w programie TVN "Teraz my", do zdradzenia żony Ireny przyznał się przewodniczący tej partii oraz były wicepremier Andrzej Lepper.

Andrzej Lepper / Fot. Dziennik ZachodniTo pierwsze takie wyznanie polityka z pierwszych stron gazet! Czy Leppera ruszyło sumienie, czy jest to ściśle zaplanowana gra? Dziś chyba nikt nie ma wątpliwości, że publiczne wyznanie grzechów jest kolejną strategią Leppera.

Socjolog Krzysztof Łęcki jest pewny, że czas wyznania został precyzyjnie określony. - Właśnie decyduje się sprawa głosowania nad odebraniem mu immunitetu. Zwierzenia wicepremiera to część gry, w której zdaje się powiedzieć: mam grzechy, do nich się przyznaję. W ten sposób chce wyprzedzić być może spodziewany atak - ocenia Łęcki.

Spotkanie komisji regulaminowej w sprawie pozbawienia Leppera immunitetu miało odbyć się wczoraj. Lepper jednak nie pojawił się w Sejmie tylko przedstawił zwolnienie lekarskie do 10 września. Bez wątpienia Lepperowi zaszkodził udział we wtorkowym programie "Teraz my". Zamiast spodziewanych rewelacji na temat braci Kaczyńskich, Lepper opowiadał o swoich pozamałżeńskich związkach i całkowicie się skompromitował. Na nic zdały się tłumaczenia, że nie były to romanse, ale... chwile słabości.

Lepper uprawiał też seks z prostytutką. O tym jednak, że spędził noc z profesjonalistką, miał dowiedzieć się po fakcie. Prowadzący "Teraz my" znaleźli nawet panią uprawiającą najstarszy zawód świata, ale jej występ nie zrobił na przewodniczącym wielkiego wrażenia. - Żona mi wybaczyła - powiedział.

Zdrada nie jest już rzadkością w kręgach polityków



- To zapracowani, zabiegani mężczyźni, których relacje rodzinne siłą rzeczy są rozluźnione. Żona i dom daleko. Taki przygodny seks jest dla nich... formą odstresowania. Wybierają więc najprostsze rozwiązania - wyjaśnia Krzysztof Nowosielski, seksuolog z Katedry Zdrowia Kobiety Śląskiego Uniwersytetu Medycznego. - Korzystanie z usług prostytutek mieści się w tej formule: płacą i wymagają, nie muszą się starać, panowie mogą być stroną bierną. Czy równie biernie wyczynom przewodniczącego Samoobrony będą przyglądać się wyborcy? Przekonamy się w dniu wyborów.
K. W.

Wybrane dla Ciebie:




Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.