Facebook Google+ Twitter

Szef sztabu PiS: "Mieliśmy cel - wygrać. Nie udało się"

Tomasz Poręba, szef sztabu wyborczego Prawa i Sprawiedliwości, pytany o wyniki wyborów stwierdził, że jego partia miała cel: zwyciężyć. "Nie udało się" - przyznał.

Poręba stwierdził, że jeszcze przyjdzie czas na analizę wyników wyborów. A po tym - na wyciągnięcie stosownych wniosków. Jednocześnie wyznał, że nie obawia się, iż poniesie odpowiedzialność za kampanię, która ostatecznie doprowadziła PiS do wyborczej porażki. Podkreślił również, iż liczy, "że ostateczny wynik partii będzie lepszy". A co powiedział o samym prezesie Kaczyńskim? "On jest niekwestionowanym liderem. Wokół niego będziemy budować dalsze działania PiS" - wyznał.

Czytaj także: Wyniki wyborów. TNS OBOP: 39,6 proc. dla PO. PiS wielkim przegranym!

Inny polityk Prawa i Sprawiedliwości, Marek Kuchciński, stwierdził, że tegoroczna kampania wyborcza Prawa i Sprawiedliwości była najlepszą z dotychczas prowadzonych. Pytany, czy PiS przetrwa bez podziału kolejne lata w opozycji, powiedział: ""Istnieje front przeciwko nam skupiony w partiach politycznych, biznesie i niektórych mediach. Z tego trzeba wyciągnąć wnioski" - cytuje polityka portal wPolityce.pl.Do Wiadomości24 możesz dodać własny tekst, wideo lub zdjęcia. Tylko tu przeczyta Cię milion.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (5):

Sortuj komentarze:

as
  • as
  • 10.10.2011 19:10

,

studenci plotkują i się śmieją - w końcu ktoś z (rp) będzie REPREZENTOWAŁ pseudo-media?- i zapraszanych do TV KOLESI i KOLEŻANKI ? CYRK i błazenada zatacza w mediach coraz większy krąg.Czy prawdziwe wiadomośći i fakty w niektórych mediach zastąpią:plotki,przekręty,mataczenie, ... , dezinformację, kłamstwa, popierają KORUPCJĘ w sejmie,PRZEKUPSTWO stołkami, ..., ? Wygrana Platformy Obywatelskiej w wyborach parlamentarnych to ponury zwiastun. Czekają nas kolejne cztery stracone lata - uważa publicystka Rutkowska- zwycięstwo PO oznacza, iż nie zmieni się kierunek i modus operandi polskiej polityki, który - jej zdaniem - jest nastawiony na destrukcję państwa i wspólnoty narodowej oraz "degradowanie potencjału, jakim wciąż jeszcze dysponujemy". "Czeka nas nieuchronna destrukcja państwa". Platforma Obywatelska nie ma już alibi - pisze Sztabińska - w osiem lat można kraj zmienić i naprawić, można też pogrążyć. - zależy, czy za cztery lata będziemy Tuska szanować, czy nie.- Nie będzie już mógł za SWOJE NIERÓBSTWO i USTAWY NIEKONTYTUCYJNE obarczać J.KACZYŃSKIEGO, PIS i pozostałą opozycję przy ciągłym poparciu niektórych mediów i akceptowaniu NIERÓBSTWA (NIE)rządu. WYNIKI WYBORÓW i NIEWIELKIE zwycięstwo PO nad PIS - to WIELKA PRZEGRANA KOŚCIOŁA (niektórych hierarchów i księży-sowy czy dzięcioły?). Wyborcy dziękują J.KACZYŃSKIEMU za DOBRY WYNIK PIS(niejedna partia MARZY o takim WYNIKU) ,a za cztery lata (a może wcześniej) uważają ,że J.KACZYŃSKI zostanie premierem po ZWYCIĘSTWIE PIS-u nad: PO i pozostałymi partiami. -NIERÓBSTWO,niekonstytucyjne ustawy,ZADŁUŻENIE POLSKI o KOLEJNE 400 mld.zł DŁUGU w ciągu 4lat(podwojenie go),kradzież przyszłych emerytur z OFE (prezydent przegrał 2 rozprawę w sądzie...), afery , ... - brak pomysłów na poprawienie UBÓSTWA NAJBIEDNIEJSZYCH(80% społeczeństwa), ... , - prowadzą POLSKĘ do WIĘKSZEJ ZAGŁADY niż GRECJA.,ale o tym przekonają się POLACY za kilka lat,że byli oszukiwani przez premiera o PRAWDZIWYM ZADŁUŻENIU POLSKI.
.

Komentarz został ukrytyrozwiń
gorol
  • gorol
  • 10.10.2011 08:18

wyciagniecie stosownych wnioskow.jo gupi gorol wom to powiym.jesi juz nie bedziecie rzadowi pumogac to aspon nie przeszkodzajcie.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Miałem w liceum NOS, czyli naukę o społeczeństwie z przedwyrazem "propedeutyka".
Pan Tomasz Poręba mógł wtedy chodzić do przedszkola...
Dzisiaj mam w NOSie PiS, a w sercu ulgę, że Polska ocalała...
Niech Macierewicz całuje Fotygę w PISie...:)

Komentarz został ukrytyrozwiń
allfun
  • allfun
  • 09.10.2011 23:00

no i sztabowcy na bok :)
prezes serdecznie dziekuje :)
buhahaha

Komentarz został ukrytyrozwiń
er
  • er
  • 09.10.2011 23:00

Niech wciągną wnioski ze słów Kaczyńskiego,który zapowiedział,że po przegranych wyborach zrezygnuje z prezesury.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.