Facebook Google+ Twitter

Sześć dni Sesumdy - nowego portalu społecznościowego

Aż 121 osób zarejestrowało się przez 6 dni na portalu społecznościowym dla młodych twórców mediów. – Nie spodziewaliśmy się takiego zainteresowania – twierdzą twórcy strony.

Stronę odwiedziło do tej pory 1 tys. 116 osób z 53 polskich miast. Do sieci przyłączyło się ich aż 121. Wśród użytkowników są profesjonalni i początkujący młodzi dziennikarze prasowi, radiowi, internetowi, telewizyjni. Ale także uczniowie liceów i szkół gimnazjalnych, którzy tworzą szkolne gazetki, bloggerzy, fotoreporterzy i specjaliści od technik wideo.
– Ważne, że jedynie 70 proc. pochodzi z Warszawy i okolic. Dzięki temu możemy działać ponadlokalnie i współpracować z ludźmi z całej Polski – tłumaczy Jakub Górnicki, twórca strony.

Założony 6 dni temu portal miał już prawie 9 tys. odsłon, a średni czas spędzony na stronie to aż 8 min 35 sek. - Przez użytkowników na bieżąco są dodawane informacje i zdjęcia z różnych projektów.
– Cieszy nas, że chcą się poznawać nawzajem i znajdować informacje – mówi Agata Jałosińska, jedna z osób odpowiedzialnych za promocję serwisu.

Sesumda jest siecią, dzięki której wszyscy młodzi twórcy mediów, fotoreporterzy i researcherzy z całej Polski będą mogli być w stałym kontakcie. Użytkownicy są powiadamiani też o szkoleniach, wydarzeniach, seminariach, projektach i możliwości wzięcia w nich udziału.
– Naprawdę warto się przyłączyć! – zachęca Jałosińska.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.