Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

18615 miejsce

Sześcioro wspaniałych dzieci poleciało w chmury

Mirosławice, 11 lipca 2009 r. Trudno opisać co się tam działo, lepiej obejrzeć. Sześcioro wspaniałych dzieci poleciało w chmury...

Bohaterowie dzisiejszego dnia w komplecie. Od lewej Daria,Ada, Paulina,Madzia, Mateusz i z tyłu Bartek. Zaczynamy szkolenie. / Fot. Lidia KupczykSześcioro dzieci, ich rodzice, rodziny znajomi... Zaczynamy od wspólnych zaklęć, próśb i gróźb. Wszystkie pod adresem pogody. Razem możemy więcej! Udało się! Zaczynamy.

Wszystkich wita szef Strefy Olimpic Skydive, Jacek Ambrozik. Wykład na temat bezpieczeństwa i przebiegu lotu można sprowadzić do pytania: jak z Mateusza zrobić "banana"?

Maleńki, ale zwinny samolot rusza w niebo - w nim Madzia z Krawcem, Paulina z Jackiem i Mateusz z Robertem. Na ziemi zostają zatroskane mamy, które skrupulatnie odliczają czas, patrzą w górę i nadstawiają ucha - po 15 minutach, kiedy zmieni się warkot silnika - dzieci wyskoczą.

Stało się! Tęczowe czasze kwitną nad lotniskiem. Jest co podziwiać. Nieustający trzask migawek. Okrzyki i burzliwe oklaski dla bohaterów. Uściski, pocałunki, trochę łez wzruszenia. Dyplomy, prezenty, gratulacje!

Krawiec i Jacek ubierają i szkolą dziewczyny / Fot. Artur JanczakNastępni skoczkowie to: Ada z Jackiem, Daria z Krawcem i Bartek z Ojcem Tandemem. Wszyscy pacjenci pozwolili sobie zaaplikować nasze lekarstwo. Będziemy obserwować jak działa.

Robert -"Jurek" składa sprzęt dla Mateusza / Fot. Lidia KupczykZgodnie stwierdzamy, że to był wspaniały dzień. Moje zielone Anioły utrzymały pogodę do ostatniego wylotu dzieci. Potem wzięły zielony kielonek i poszły... zaczęło padać.

Czytaj także:
Pozytywna adrenalina, która leczy
O Zielony Aniele, o Srebrna Natalio! Znowu fruniemy!

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

Czyli była niesamowita jazda.!)))
Dzielni i odważni.
Wielkie brawa.!

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 18.07.2009 14:58

Piękna sprawa! Wielkie brawa dla wszystkich.
Dla Eli gwiazdki podwójne :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.