Facebook Google+ Twitter

Szkło w Ptasim Mleczku. Cadbury Wedel wycofuje produkt z rynku

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2008-12-12 17:07

Oświadczenie Cadbury Wedel Sp. z o. o. dotyczące dobrowolnego wycofania z rynku dwóch partii produktu Ptasie Mleczko.

Zdrowie i bezpieczeństwo naszych konsumentów jest naszym absolutnym priorytetem.

Cadbury Wedel oświadcza, że w dwóch pudełkach produktu Ptasie Mleczko 420g o smaku waniliowym zostały znalezione małe fragmenty szkła. Od momentu uzyskania tej informacji przeprowadziliśmy szczegółowe testy naszych produktów i nie zidentyfikowaliśmy żadnych innych przypadków zanieczyszczenia produktu.

Jako odpowiedzialny producent, w trosce o dobro naszych konsumentów, podjęliśmy jednak decyzję o dobrowolnym, prewencyjnym wycofaniu z rynku dwóch partii Ptasiego Mleczka.

Wycofywany produkt to Ptasie Mleczko 420g o smaku waniliowym, z następującą datą przydatności do spożycia: 250209C oraz 260209A. Wymienione produkty będą wycofane z półek sklepowych do końca dzisiejszego dnia.

Zawiadomiliśmy już odpowiednie instytucje i jednocześnie prosimy naszych konsumentów o zwrot produktów z ww. serii na adres: Cadbury Wedel, ul. Zamoyskiego 28/30, Warszawa. Wszystkim konsumentom, którzy podadzą swoje dane (imię, nazwisko, adres) zostanie zwrócony koszt nabycia produktu wraz z kosztami przesyłki (przekazem pocztowym).

Uruchomiliśmy również specjalną bezpłatną infolinię dla konsumentów, pod numerem 0 800 000 002, czynną w godzinach 8-20, pod którą można uzyskać niezbędne informacje.

Pragniemy również przeprosić za wszelkie niedogodności związane z zaistniałą sytuacją i zapewnić, że zdrowie i bezpieczeństwo naszych konsumentów jest dla nas absolutnym priorytetem.Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.