Facebook Google+ Twitter

Szkoda lata i jego sportów. Zdjęcia

Lato, lato, już po lecie. Oto kilka refleksji o przeróżnych sposobach wypoczynku. Słoneczna, wodna i klimatyczna terapia oraz relaks i aktywny wypoczynek, to sposób na sprawność tak umysłową, jak i fizyczną, bardzo potrzebną w każdym wieku.

1 z 9 Następne zdjęcie
Zdjęcie: Gdy szczyt turystyczny minął, my ruszamy na szlaki rowerowe, z ambitnym sportowym zadaniem objechania wyspy wokoło. Fot. B. Romer Kukulska
Gdy szczyt turystyczny minął, my ruszamy na szlaki rowerowe, z ambitnym sportowym zadaniem objechania wyspy wokoło. Fot. B. Romer Kukulska

Wybrane dla Ciebie:


Informacje z regionu
pomorze.naszemiasto.pl


Komentarze (21):

Sortuj komentarze:

Pewnie masz rację. Tylko że mnie fotografi taaaakich aktów nie interesje. Owszem surfing był naszym sportem. Woziliśmy 3 deski i 4 żagle i 5 bomów. i kupę sprzętu nad morze... Nauczyłam się surfingu jeszcze na starym jakświat mistralu. którego żagiel cięki był jak nie wiem co. Najpierw opanowałam, bujanie na falach, potem pozbywania się z żagla wody, a potem wyciagania bez obciążania kręgosłupa, przenosząc ciężar na uda i łydki i kolana. Niestety. Silne wiatry nie sprzyjały mi. gdy już dzieci złapały za żagiel młodzieżowy, to z ochotą przesiadłam się na ten wygodny lekki... ale mimo tego nie naczyłam się "waterstrat". Jednak wspominam bardzo to wspaniałe uczucie jedności z deską i żaglem i mam w uszach łopatanie deski o wodę. Przyznaje, że na tej plaży chyba byłam heheheh najstarszą kobietą deskowiczką. ;)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Wystarczyło spytać, a nuż dostałabyś zezwolenie na duży zoom? Niektórzy nudyści lubią być fotografowani. Na rowerku też lubię. Pozdrawiam!

Komentarz został ukrytyrozwiń

To wyspa, jak już tu wspomniałam na morzu Jadrankowym. @Krystyno, przyznam się, że nie znam wysp ani na Bodeńskim ani Geneweskim.
@Joanno , można rozwiesić hamak bo drzew wszelkiego rodzaju pod dostatkiem i bujać się patrząc na pełne morze, a na dodatek można złapać w oko nagusów... ;)))

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 11.10.2011 17:09

Fajne zdjęcia i cudowne wakacyjne wspomnienia. Bardzo by mi odpowiadał sport hamakowy...to jest to:)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Zaintrygowałaś mnie, Barbaro:)
Byłam kiedyś na wyspie, na Jeziorze Bodeńskim (wspaniały park etnograficzny z osadą podobną do Biskupina). Na Jeziorze Genewskim jest podobno 5 wysp. Może to jedna z nich?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Gdyby ktoś chciał odgadnąć jaka to wyspa, to muszę dodać, że dwa ostatnie zdjęcia pochodzą z wycieczki do źródeł Rodanu . na przełęczy Furka.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Wcale nie tak daleko, to chyba jedna z najbliższych wysp.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Piękna wyspa tylko gdzie?

Komentarz został ukrytyrozwiń

a co do roweru, ;))) hihihi,, taki mały rower miałeś? toż to dziecięcy egzemplarz... z wypożyczalni miejscowej,w porcie.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Wyspa, była kiedyś własnością Habsburgów i sporo na niej śladów ich tam bytności ( wspaniały drzewostan i różnorodna flora, rezydencje i pałacyki) aczkolwiek mało o tym wzmianek . Sporo tam też zagadek militarnych, trafiłam nawet na bunkry. Może popełnię małe co nieco n/t tej wyspy, więc cierpliwości...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.