Facebook Google+ Twitter

Szkół rodzenia poszukaj na mapie

Racjonalne podejście do ciąży i aktywne jej przeżywanie cechuje współczesne przyszłe mamy. Coraz więcej z nich wiedzę o macierzyństwie chce czerpać ze szkół rodzenia. Teraz łatwiej będzie znaleźć tę, która cieszy się najlepszą opinię.

Średnio co piąta polska mama spodziewająca się dziecka uczęszcza do szkoły rodzenia. Popularność tego typu zajęć stale rośnie. Kobiety poszukują fachowych i praktycznych porad na temat przebiegu ciąży, przygotowania się do porodu i pielęgnacji noworodka. I znajdują je podczas wykładów prowadzonych przez doświadczone położne.

W szkołach rodzenia mogą także uczestniczyć w zajęciach ruchowych - gimnastyce dla ciężarnych, uczyć się technik relaksakcyjnych, elementów jogi, a nawet coraz bardziej popularnego ostatnio noszenia dziecka w chuście. Coraz chętniej w zajęciach szkół rodzenia udział biorą także panowie, którzy nie mniej niż mam chcą się przygotować do nowej roli.

Jak znaleźć?

Poszukiwaniom szkoły rodzenia w najbliższej okolicy towarzyszy niepewność - czy trafię na najlepszą, czy niedaleko jest tańsza, a wcale nie gorsza. odpowiedzi na te i podobne pytania można znaleźć w internecie. Wymiana doświadczeń i wysłuchanie opinii osób, które szkołę "ukończyły" są bezcenne. Czasu ciąży nie da się bowiem odrobić. Pomocna dla znalezienia szkoły rodzenia jest ich internetowa baza i mapa, dostępne na portalu eBobas.pl. Według już zgromadzonej bazy najwięcej szkół rodzenia mają do wyboru mieszkanki województw śląskiego i wielkopolskiego. Taki sposób bezpłatnego promowania szkół rodzenia ma zalety dla obu stron - szkoły szukają "słuchaczy" pośród użytkowniczek portalu, a użytkowniczki mają na jedno kliknięcie pełen przegląd dostępnych szkół.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.