Facebook Google+ Twitter

"Szkoła dla Rodziców i Wychowawców" - edycja druga

W trzebnickiej Poradni Psychologiczno - Pedagogicznej odbędzie się druga edycja projektu "Szkoła dla Rodziców i Wychowawców".

W trzebnickiej Poradni Psychologiczno - Pedagogicznej odbędzie się druga edycja projektu "Szkoła dla Rodziców i Wychowawców". Podobnie jak za pierwszym razem, doświadczeni specjaliści pomagać będą rodzicom bądź wychowawcom w znalezieniu sposobów na nawiązanie cieplejszych, głębszych i wartościowszych relacji z dziećmi lub wychowankami.

Spotkania opierać będą się na treści książki "Jak mówić, żeby dzieci nas słuchały, jak słuchać, żeby do nas mówiły" A. Faber, E. Maslish, a ideą przewodnią jest myśl "wychowywać to kochać i wymagać".

Głównym celem zajęć jest: wspieranie rodziców i wychowawców w radzeniu sobie w codziennych kontaktach z dziećmi i młodzieżą, nauka dialogu i kształtowanie więzi opartych na wzajemnym szacunku, budowanie silnej więzi między rodzicami a dziećmi, refleksja nad własną postawą wychowawczą, nauka umiejętności lepszego porozumiewania się.
Osoby zainteresowane udziałem w tej edycji wszelkich informacji zasięgnąć mogą u pani psycholog Aurelii Zajkowskiej, w poniedziałki od 11 do 17 i wtorki od 8 do 12, osobiście (Poradnia Psychologiczno - Pedagogiczna w Trzebnicy, ul. Wrocławska 10) bądź pod nr tel.: 71/312 07 49.

Serdecznie zapraszamy, są jeszcze wolne miejsca.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.