Facebook Google+ Twitter

Szkoła Liderów zaprasza do VIII Edycji Programu Liderzy PAFW!

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2012-03-13 13:55

Zostały tylko dwa tygodnie, aby wysłać swoje zgłoszenie do bezpłatnego, dwunastomiesięcznego programu rozwojowego, który jest skierowany do lokalnych działaczy. Nie zwlekaj – zgłoś się już dziś!

Logo Programu Liderzy PAFW / Fot. SSL
Odważnie bierzesz sprawy w swoje ręce? Chcesz profesjonalnie zmieniać swoje otoczenie na lepsze? Masz gotowość do pracy nad swoim rozwojem liderskim i planowaniem go? W Programie Liderzy Polsko – Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanym przez Stowarzyszenie Szkoła Liderów z Warszawy takich właśnie osób potrzeba.

Program jest przeznaczony przede wszystkim dla uczestników programów PAFW, jednak dodatkowo organizatorzy udostępniają część miejsc innym wyróżniającym się liderom, którzy nie są uczestnikami wymienionych programów. Udział w Liderach PAFW jest bezpłatny. Uczestnicy pokrywają tylko koszty dojazdu do Warszawy na 4 szkolenia, inaugurację i zakończenie Programu.

Uczestnictwo w Liderach PAFW daje nie tylko prestiżową pozycję w cv, ale przede wszystkim jest początkiem nowej drogi. Wielu dotychczasowych uczestników postanowiło, np. założyć organizację pozarządową albo wystartować w wyborach i zostali wójtami czy burmistrzami.

O tym, dlaczego warto ubiegać się o udział w Programie Liderzy PAFW oraz jak przebiega, można dowiedzieć się na stronie: www.liderzy.pl , poprzez którą też do 26 marca 2012 roku można wysłać swoje zgłoszenie.

Rozpoczął się konkurs Dziennikarz obywatelski 2011 Roku.
Zgłoś swój materiał! Zostań najlepszym dziennikarzem 2011 roku. Wygraj jedną z ośmiu zagranicznych wycieczek.


Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.