Facebook Google+ Twitter

Szkoła Liderów zaprasza do X Edycji Programu Liderzy PAFW!

Do 10 marca br. trwa rekrutacja do bezpłatnego, dwunastomiesięcznego programu rozwojowego, skierowanego do lokalnych działaczy. O czym mowa? O Programie Liderzy Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Szkołę Liderów.

 / Fot. SSLOdważnie bierzesz sprawy w swoje ręce? Chcesz profesjonalnie zmieniać swoje otoczenie na lepsze? Masz gotowość do pracy nad swoim rozwojem liderskim i planowaniem go? W Programie Liderzy PAFW realizowanym przez Stowarzyszenie Szkoła Liderów z Warszawy takich właśnie osób potrzeba.

Program jest przeznaczony przede wszystkim dla uczestników programów PAFW, jednak dodatkowo organizatorzy udostępniają część miejsc innym wyróżniającym się liderom, którzy nie są uczestnikami wymienionych programów. Udział w Liderach PAFW jest bezpłatny. Uczestnicy pokrywają tylko koszty dojazdu do Warszawy na 4 szkolenia, inaugurację i zakończenie Programu.

Spróbuj swoich sił. Wypełnij formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie www.liderzy.pl Dołącz dwa listy rekomendacyjne. Nie spóźnij się - zgłoszenia będą przyjmowane do 10 marca br. Ponadto, do 21 maja organizatorzy zanalizują zgłoszenia spotykając się z kandydatami i wybiorą 35 nowych uczestników programu.

Dzisiaj Program ma za sobą 9 edycji i 465 Absolwentów. Wszyscy uczestniczyli w wyjątkowym, nieodpłatnym i dwunastomiesięcznym programie rozwojowym. Pracowali z tutorem, brali udział w szkoleniach prowadzonych przez doświadczonych trenerów, spotykali się z wybitnymi liderami, odwiedzali miejsca, w których inni odnieśli sukces. Dla wielu z nich Program stał się początkiem nowej drogi: wystartowali w wyborach i zostali wójtami, burmistrzami, rozwinęli swoją organizację, która obecnie działa z wielkim powodzeniem, zrealizowali wymarzony projekt. W trakcie Programu dostali narzędzia do tego, żeby jeszcze skuteczniej wywierać wpływ i zmieniać rzeczywistość, a po jego zakończeniu dołączyli do aktywnej sieci ponad 460 Absolwentów.

Jest wiele twarzy przywództwa. Pokaż swoją. Zgłoś się!Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.