Facebook Google+ Twitter

Szkoła uwodzenia - letni przebój na Allegro?

  • Źródło: Dziennik Łódzki
  • Data dodania: 2008-07-09 09:18

"Spraw sobie w końcu uległą kobietę do swojej dyspozycji, a tegoroczne wakacje będą należeć do ciebie" - kusi na aukcji internetowej doradczo-szkoleniowa firma z Wrocławia, zachęcając do kupna płyty z dwugodzinnym kursem uwodzenia.

 / Fot. AKPA"Kiedy hormony szaleją, a umysł zdominowany jest przez nieśmiałość, młodzi, zwłaszcza mężczyźni, szukają sposobów na dotarcie do płci przeciwnej, świat im tego nie ułatwia, ale jeśli dobrze odrobią lekcje po wysłuchaniu wykładu, za jakiś czas śmiać się będą z czasów samotnego oglądania pisemek z roznegliżowanymi panienkami. Życie stygnie" - przekonuje firma.

Swoje zadowolenie potwierdziło już dwa tysiące allegrowiczów. Marka z Łodzi, zamkniętego w sobie nauczyciela, zaintrygowały słowa: "Wyobraź sobie, oto zwykły facet, który umie tak oczarować kobiety, że one wręcz niepostrzeżenie rozchylają swe nogi dla niego podczas rozmowy, bo ten facet, mówiąc do nich wyzwala w nich tak silne fantazje seksualne na swój temat. Jak on to robi?".

Firma z Wrocławia przekonuje, że prezentowany na płycie sposób prowadzenia rozmowy z kobietą opiera się na technikach manipulacyjnych, stosowanych przez wywiady USA i Izraela. Dalej jest mowa o szpiegach CIA i Mossadu. Pytany o szczegóły Adam Agraham, współautor wykładu, przyznaje: - Nasze techniki nawiązują do marketingowych technik sprzedaży produktów konsumpcyjnych.

Seksuolog prof. Zbigniew Izdebski obawia się, że płyta może stać się przebojem lata, bo trafia na podatny grunt. - Z badań wynika, że już 32 proc. mężczyzn obawia się złej oceny swojej aktywności seksualnej przez kobiety. Ten wskaźnik rośnie - podkreśla prof. Izdebski. - Kobiety stają się coraz bardziej wymagające, ich oczekiwania kształtują się pod wpływem lektury pism kobiecych, odkrywają siebie i coraz odważniej zaczynają mówić o swoich potrzebach.

Co na to panie?- Jestem normalną, twardo stąpającą po ziemi kobietą. Nigdy w życiu nie dałabym się jakiemuś baranowi zmanipulować! No ale jak tak są szkoleni agenci, to może to jest skuteczne. Przecież posłankę Sawicką zbajerował piękniś z CBA - zastanawia się Danuta Hojarska, była posłanka Samoobrony.

Pomysłem wrocławskiej firmy oburzona jest Joanna Kluzik-Rostkowska, posłanka PiS i pełnomocniczka ds. kobiet i rodziny w rządzie Jarosława Kaczyńskiego.

- Jeżeli założyć, że takie metody są skuteczne, to skłaniają one kobiety do działania wbrew własnej woli. Takie działanie jest rodzajem gwałtu, więc tego typu oferty powinna zbadać prokuratura - uważa Kluzik-Rostkowska i zastrzega, że "kobiece sposoby na facetów są zapewne o niebo subtelniejsze".

Socjolog i psychoterapeuta Piotr Pietucha, życiowy partner pisarki i założycielki Partii Kobiet Manueli Gretkowskiej, metaforycznie porównuje manipulacje związane ze zdobyciem kobiet do tabletki gwałtu. - Jak można w tak przedmiotowy sposób manipulować drugim człowiekiem - oburza się Pietucha.

Mniej emocjonalnie do kursu uwodzenia podchodzi psycholog dr Joanna Heidtman z Uniwersytetu Jagiellońskiego: - Autorzy wykładu mówią językiem reklamy. Tak jak cudowny krem nie sprawi, ze ubędzie nam 20 lat, tak samo mężczyzna po zapoznaniu się z zawartością płyty nie stanie się Casanovą. Jednak i kupno dobrego kremu, i zdobycie wiedzy może poprawić samopoczucie. Kobieta promienieje, bo wklepała markowy kosmetyk, a uśmiech powoduje, że jest atrakcyjna. Podobnie mężczyzna po zapoznaniu się z tajemnicami uwodzenia może nabrać pewności siebie i pośrednio odnieść sukces.
(Magdalena Hodak)

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (4):

Sortuj komentarze:

"Wyobraź sobie, oto zwykły facet, który umie tak oczarować kobiety, że one wręcz niepostrzeżenie rozchylają swe nogi dla niego podczas rozmowy, bo ten facet, mówiąc do nich wyzwala w nich tak silne fantazje seksualne na swój temat. Jak on to robi?"

Niezły tekst reklamowy - ciekawość ludzka nie zna granic, a aby ją zaspokoić jesteśmy w stanie sporo zapłacić :)


"Swoje zadowolenie potwierdziło już dwa tysiące allegrowiczów."

No właśnie - ciekawa jestem skąd autor artykułu wie, że już 2000 allegrowiczów jest zadowolonych z dokonanego zakupu?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Uwodzenia facetów najczęściej nikt nie uczy, więc w przyszłości trzeba nadrabiać. Ilu kupi, a ilu użyje i się przy tym czegoś nauczy to dwie różne bajki, heh.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Sympatyczny tekst. +

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ja za to jestem ciekaw, co na to Nelly Rokita - jeszcze niedawno "doradca prezydenta do spraw kobiet", czy jak to się tam nazywało. Choć pewnie nie jest wystarczająco kompetentną osobą, by się wypowiadać, bo sama swego czasu została uwiedziona przez braci Kaczyńskich. A później jeszcze twierdziła, że to Tusk uwodzi jej... męża.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.