Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

12932 miejsce

Szkolenia "Ogólnopolska Szkoła III Sektora"

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2009-09-16 11:10

Szkolenia dla zainteresowanych pracą w Organizacjach Pozarządowych oraz dla miłośników przyrody, ekologii i wszystkim co jest związane z tą tematyką.

Fundacja Wspierania Inicjatyw Ekologicznych organizuje dofinansowany cykl szkoleń, składający się z 12 spotkań tematycznych pt.: „Ogólnopolska Szkoła III Sektora”. Celem szkoleń jest wsparcie działalności organizacji pozarządowych w Polsce poprzez przygotowanie kadry, która wzmocni potencjał, rozwinie działalność i zasili szeregi III sektora.

Szkolenia są skierowane do początkujących działaczy organizacji pozarządowych, osób pracujących w organizacjach pozarządowych lub z nimi współpracujących, studentów oraz absolwentów kierunków przyrodniczych a także do osób zainteresowanych tematyką ochrony przyrody.

Koszty uczestnictwa:
Koszty uczestnictwa w szkoleniach (obejmujące opłatę za wykłady, materiały szkoleniowe, zakwaterowanie na czas trwania szkolenia, pełne wyżywienie) pokrywa Fundacja Wspierania Inicjatyw Ekologicznych.

Miejsce i termin:
Szkolenia zostaną przeprowadzone na terenie powiatu myślenickiego w miejscowościach Czasław i Dobczyce (woj. małopolskie) w trzech blokach zajęciowych: a) 19-26 października 2009, b) 16-23 listopada 2009, c) 06-10 stycznia 2010.

Liczba miejsc ograniczona. Rekrutację przeprowadzimy na podstawie złożonego przez kandydatów CV oraz listu motywacyjnego.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie następujących dokumentów:
1. CV i list motywacyjny na adres mailowy: patrycja@fwie.eco.pl lub listownie na adres: Fundacja Wspierania Inicjatyw Ekologicznych, ul. Czysta 17/4, 31-121 Kraków,
2. Zgłoszenie uczestnictwa (karta zgłoszeniowa dostępna poprzez kontakt z Fundacją; telefonicznie: 012/631-57-30 lub mailem: patrycja@fwie.eco.pl).

Dokumenty prosimy przesłać najpóźniej na tydzień przed rozpoczęciem cyklu szkoleń tj. do 9 października 2009 r. Informację o zakwalifikowaniu, szczegółowy program zajęć oraz informacje organizacyjne prześlemy do 12 października 2009 r.

Wszelkich informacji udziela Patrycja Turek, FWIE, tel. 012 631 57 30, e-mail: patrycja@fwie.eco.pl od poniedziałku do piątku w godzinach 9-16.

Autor: Patrycja Turek
Materiały prasowe.
wiadomosci.ngo.pl

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.