Facebook Google+ Twitter

Szkolenie dla potrzebujących motywacji

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2010-03-06 04:25

"Pokaż na co Cię stać!" - to tytuł szkolenia z udziałem Mariusza Szuby, jednego z najpopularniejszych trenerów i coach'ów w Polsce. Szkolenie wkrótce odbędzie się w Warszawie.

www.mariuszszuba.pl / Fot. Fot. Oficjalna strona treneraSzkolenie odbędzie się 21 marca w Hali KOARA EXPO w Warszawie. Jego główne przesłanie to "znalezienie pokładów energii, aby uczestnik warsztatu pokazał światu na co go stać".

W swoich wystąpieniach (a właściwie show) Szuba stosuje psychologię i NLP. Warsztat może się okazać interesujący dla osób, których fascynuje rozwój osobisty. Mogą z niego również skorzystać osoby o obniżonej motywacji i poczuciu emocjonalnego "rozładowania baterii" po długiej i męczącej zimie.Mariusz Szuba uznawany za jedynego mówcę motywacyjnego w Polsce, który potrafi w tak spójny sposób wydobyć największe pokłady pozytywnych emocji podczas szkoleń. Na szkolenia Mariusza przybywają ludzie z całego kraju i z zagranicy: Anglii, Irlandii, Niemiec, Szkocji, Norwegii, USA, Włoch a nawet z Nowej Zelandii!

Jest autorem dwóch bestsellerów: “Legalny Doping Emocjonalny” oraz “Pokaż na co Cię stać!"
Posiada certyfikaty: Trenera NLP, MASTER TRENER Time Line Therapy™, F.I.R.E.W.A.L.K.I.N.G, Master Coach of NLP (rekomendowany przez American Board of NLP, American Board of Hypnotherapy, Time Line Therapy Association).

Szkolenie powiązane jest z 6. urodzinami Wydawnictwa Złote Myśli - jego uczestnicy wezmą udział w losowaniu książek i firmowych gadżetów.

Szkolenie jest odpłatne. W przedsprzedaży do 9 marca wejściówkę można nabyć za 177 zł. Później cena wzrośnie do 227 zł. Do 14 marca do każdej wejściówki dodawana jest książka (o wartości ok. 50 zł, książki do wyboru).

Więcej o szkoleniu pod adresem: http://tnij.org/motywujemy

Nadesłał: Tomek Piekarski

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.