Facebook Google+ Twitter

Szkoleniowiec piłkarzy ŁKS odszedł i szybko wrócił

  • Źródło: Express Ilustrowany
  • Data dodania: 2007-02-03 10:37

W środę Marek Chojnacki, opiekun pierwszoligowych piłkarzy ŁKS, poinformował władze futbolowej spółki, że nie chce już pracować z zespołem. Rezygnacja została przyjęta przez właściciela drużyny Daniela Goszczyńskiego. Wczoraj Chojnacki znów został szkoleniowcem ełkaesiaków.

- Ja nie chciałem, aby nadal pracował z naszymi zawodnikami - mówi Goszczyński. - Jednak dla dobra klubu i po rozmowie z piłkarzami podjąłem decyzję, że trener zostanie z nami i będzie prowadził drużynę w rundzie wiosennej ekstraklasy.

Marek Chojnacki, szkoleniowiec piłkarzy ŁKS / Express IlustrowanySytuacjadość groteskowa. Szkoleniowiec złożył wymówienie z pracy i poskarżył się w jednej z gazet, że nie ma żadnego wpływu na to, co dzieje się w klubie. Ba, zapowiedział, że wkrótce ujawni kulisy swojego odejścia.
Po kilkunastu godzinach przechodzi metamorfozę, zjawia się na treningu drużyny i udaje, że nic się nie stało.

Komiczną postawę prezentuje również właściciel drużyny. Goszczyński twierdzi, że nie chce trenera w klubie, ale postanawia zostawić go na stanowisku i płacić mu dalej za szkolenie zawodników. Inni działacze, pytani o komentarz, do sprawy robią dobrą minę do złej gry i nikt nic nie wie.

Skoro w klubie doszło do konfliktu interesów, to nawet najserdeczniejsze zapewnienia o wielkiej przyjaźni nie złagodzą go, a jedynie sprowadzą do podziemia.

Wcześniej, czy później konflikt ponownie wybuchnie, i to ze zdwojoną siłą. I znów każda ze stron żalić się będzie po kątach na trudną sytuację. Tymczasem runda wiosenna ruszy już wkrótce i warto, aby w ŁKS o tym pamiętali.

Jan Hofman
D.P.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Istotnie, bardzo ciekawa sytuacja (i informacja!).
*Jan Hofman D.P. * - po nazwisku to?
W USA pisują *Jan Hofman M.D.* i dotyczy to lekarzy. A u nas?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.