Facebook Google+ Twitter

Szlak Baśki Murmańskiej Wydarzeniem Historycznym Roku?

Pomóż sympatycznej białej niedźwiedzicy, która przybyła do Twierdzy Modlin z polskim wojskiem na początku XX w., salutowała przed Piłsudskim, a teraz ma tu swój specjalny szlak turystyczny dla najmłodszych zostać Wydarzeniem Hist. Roku 2012

 / Fot. Mateusz KoziełTurystyka i historia to siostry, dlatego
wesprzyj szlak Baśki w plebiscycie na polskie Wydarzenie Historyczne Roku 2012 organizowanym przez Muzeum Historii Polski i portal historia.org.pl.

Szlak Baśki Murmańskiej – białej niedźwiedzicy, która z wojskiem przybyła do modlińskiej fortyfikacji i miała nawet okazję salutować przed Piłsudskim to jedyne przedsięwzięcie o charakterze turystycznym z województwa mazowieckiego, które spośród 65. zgłoszeń jury wybrało do finałowej dwunastki plebiscytu na Wydarzenie Historyczne Roku. To też nietypowy, podobny do gry miejskiej sposób na poznanie przez najmłodszych fascynującego, militranego zabytku oddalonego zaledwie 30 km na północ od Warszawy i jego historii.


Do końca marca na stronie http://whr2012.muzhp.pl/ trwa głosowanie Internautów, które wyłoni najciekawsze przedsięwzięcie historyczne minionego roku. Pomóż białemu misiowi z Twierdzy Modlin wygrać!

Więcej o plebiscycie na stronach internetowych organizatorów. Więcej o Baśce i jej szlaku na www.baskamurmanska.pl i www.facebook.com/baskamurmanska.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.