Facebook Google+ Twitter

Szlak bursztynowy zastąpiony...

Kolejna impreza z cyklu Spotkań na Zamku w Chudowie już za nami. Tym razem nie obyło się bez małych problemów. Planowany targ niewolników został odwołany, w zamian za to zamek w Chudowie oblężyli Komandosi.

Dzisiejsza impreza "Szlak bursztynowy" niestety nie doszła do skutku.Zamiast targu niewolników i pokazu wojsk rzymskich mieliśmy za to okazję obejrzeć nowoczesnych Komandosów w akcji.

- Taka sytuacja zdarzyła nam się pierwszy raz. Organizujemy imprezy na zamku od 14 lat, nigdy niczego nie odwołaliśmy ani nie zmienialiśmy wcześniej obranych planów. Chociaż jak wiadomo, organizator ma do tego prawo. Jedyne co mogę powiedzieć, to przepraszam, szczególnie tych, którzy przyjechali specjalnie na Rzymian. Pozostałe punkty kalendarium XV Spotkań na Zamku w Chudowie, pozostają bez zmian - powiedział jeden z organizatorów. Warto na bieżąco śledzić stronę Fundacji Zamku Chudów, gdzie zamieszczane są informacje na temat zmian w harmonogramie oraz opisy przyszłych imprez.

W zamian mieliśmy szansę oglądać możliwości wojsk desantowo-szturmowych i wyczyny spadochronowe. Chętni mieli okazję spróbować własnych sił w strzelectwie (różne rodzaje broni, w tym pistolety do paintballa). Adrenalinę podnosiła możliwość zjazdu na linie z chudowskiego zamku oraz pole minowe, gdzie każdy mógł spróbować odnaleźć skarb za pomocą wykrywaczy min.

Już za tydzień (19-20.06) Słowianie i Wikingowie - czyli próba rekonstrukcji obozu wojennego, demonstracja starych rzemiosł oraz walki wojów z X-XIw.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.