Facebook Google+ Twitter

Szlakiem jurajskich zakątków: zwiedzaj, odpoczywaj, podziwiaj

Zapraszam na wirtualny spacer Szlakiem Orlich Gniazd (i nie tylko!). Zobacz fotogalerię z wycieczek do tak uroczych zakątków jak Olsztyn, Złoty Potok, Leśniów czy Podlesice.

1 z 20 Następne zdjęcie
Zdjęcie: Malownicze ruiny XIV-wiecznego zamku w Olsztynie. /Fot. Agata Pańczyk
Malownicze ruiny XIV-wiecznego zamku w Olsztynie. /Fot. Agata Pańczyk

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (9):

Sortuj komentarze:

(+) piękne muszę wreszcie wybrać się w te okolice:)

Komentarz został ukrytyrozwiń

"widok na ruiny zamków..." to widok z Berkowej ( Góry Zborów) na Kołoczek, czyli wszystko to Skały Podlesickie. Nie ma na tej focie ani kawałeczka zamków .

Komentarz został ukrytyrozwiń

Fajne fotki :) BTW BOBOLICE, nie BAbolice. Legenda mówi że zamki w Bobolicach i w Mirowie , połączone są tunelem. Zamek w Bobolicach jest obecnie odbudowywany przez prywatnego inwestora. Najładniejszy jest zamek w Podzamczu koło Ogrodzieńca.A oprócz zamków w Jurze jest po prostu extra. Jeżdżę tam od... 30lat :) Są w jurze miejsca gdzie jest las skała i woda obok siebie, a to właśnie lubię:), połazić po skałach, popływać w otwartym zbiorniku, czasem przejść jakąś jaskinię. Nie da się nudzić.

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 12.06.2007 10:43

(+++)!!! Obiektyw skierowalas we wlasciwa strone :-) Piekne zdjecia i okolica...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jolu, dobry pomysł z tymi reportażami :P tylko tych sadzonek było aż 500. Ale może z czasem będziemy grupować artykuły w jakieś mniejsze cykle tematyczne w wiadomościach24 i może wtedy uda zebrać się to wszystko razem. A czy ktoś z Was może wie, czy wszystkie dąbki zostały już posadzone? W Zabrzu nie ma żadnego, a nawet jest jedno miejsce, gdzie mógłby i powienien być!
Emenefx - też chciałabym mieć praktyki w takich fantastycznych miejscach jak Podlesiec :) i pewnie Jaskinia Raj też! CZekam na twoje zdjęcia.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Przypomniałaś mi moje praktyki studenckie. Dwa tygodnie jaskiń, skałek i wąwozów. Ale i quest, odkrywek i uwałów :P Dzięki! Niebawem wrzucę foty z Podlesic i innych zakątków Polski, które odwiedziłem z praktykami. Zainspirowałas mnie. A co!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Tak myślałam. :-) Pisałam o sadzonkach dębów tu:
link dab_szypulkowy_28120.html
Może powstanie tu cykl reportaży: Szlakiem Dębów Papieskich?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jolu, już piszę: podpis do pierwszego nieopisanego zdjęcia miał brzmieć: - Afisz reklamujący Jurajski Teatr „Stodoła.” Spektakle odbywają się każdego dnia o 16 (w prawdziwej, starej, drewnianej stodole!) /Fot. Agata Pańczyk - a do drugiego: Przy kościele w 2004 roku został posadzony „Dąb papieski” upamiętniający spotkanie z Janem Pawłem II. /Fot. Agata Pańczyk
czy redakcja mogłaby je jekoś dodać do zdjęć - ja próbowałam to robić kilkakrotnie i każdorazowo podpisy znikały ;/ (nop cóż, informatykiem na pewno nie zostanę...)

Komentarz został ukrytyrozwiń

(+) Dziękuję za wycieczkę. Tam jeszcze nie byłam. Ale teraz wiem, Agato :-), że będę. Zaintrygował mnie Olsztyn, ale już wszystko rozumiem. :-) Powiedz mi jeszcze, co jest na drugim zdjęciu bez podpisu. Dar papieski... dąbek?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.