Facebook Google+ Twitter

Szlifierze wygrali mundial

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2014-06-29 14:01

Pracownicy Technologii Tworzyw Sztucznych zorganizowali swój własny mundial. Zawody rozegrano w minioną sobotę na boisku w Dębicach (gm. Maszewo). Turniej stał na wysokim poziomie, zwycięzcę wyłoniły dopiero rzuty karne.

W barwach ośmiu drużyn, które zdecydowały się wystartować w turnieju, wystąpiło wielu piłkarzy znanych z regionalnych rozgrywek pod patronatem ZZPN. To m.in. Łukasz Antys występujący na co dzień w barwach Dębu Dębice, a który pracuje w TTS, toteż mógł zagrać w zawodach o tytuł mistrzów firmy.
W finale rozgrywek spotkała się ekipa Szlifierzy z drużyną Podłóg. W regulaminowym czasie gry padł remis 2:2 i tryumfatora musiały wyłonić rzuty karne. Tutaj lepsi okazali się ci pierwsi i to Szlifierze wygrali zakładowy mundial.
Na trzecim miejscu znalazła się reprezentacja Małych Elementów.
Królami strzelców zostali wspominany wcześniej Łukasz Antys oraz Mariusz Stachowiak, obaj zawodnicy w turnieju zdobyli po 6 bramek. Ale oczy wszystkich sympatyków futbolu zwrócone były na Kamila Łakomego, który jednogłośnie został okrzyknięty najlepszym bramkarzem turnieju.
- Bronił nieprawdopodobne piłki – komentowali widzowie.
Zawody obserwowali nie tylko pracownicy Technologii Tworzyw Sztucznych, ale również mieszkańcy Dębic i okolicznych miejscowości.
(Tomasz Moskalik)

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.