Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

12816 miejsce

Szok! Zdjęcie śp. Lecha Kaczyńskiego leżacego w trumnie

Na portalu informacyjnym Epoznan.pl, wśród komentarzy pod jednym z artykułów, można znaleźć zdjęcie śp. Lecha Kaczyńskiego leżącego w trumnie!

Czytając artykuł o wybuchu kuchenki gazowej w Poznaniu, w komentarzach pod tym artykułem znalazłem zdjęcie leżącego w trumnie śp. Lecha Kaczyńskiego. Zdjęcie zostało dodane przez jednego z komentujących, jestem ciekaw skąd ta osoba ma to zdjęcie. Zdjęcie to można odnaleźć na pierwszej stronie wśród wielu komentarzy. Komentator ma nick: Andreass.

Nie wiem jaka jest praca moderatorów redakcji Epoznan.pl, że pozwalają na takie coś?
Z tego powinna zrobić się afera jest to pierwszy polski portal, gdzie można, niestety, zobaczyć zdjęcie leżącego w trumnie śp. Lecha Kaczyńskiego.

Lepiej normalnie nie czytać tych komentarzy, bo się robi przykro jak można mieć taki stosunek do osoby zmarłej. Można nie których osób nie lubić ale to już jest bezczelność żeby takie zdjęcia wychodziły na jaw.

Zdjęcie widniało na tej stronie: Epoznan Wyraźnie na zdjęciu widać datę 11 kwietnia 2010 roku.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (11):

Sortuj komentarze:

@ Mateusz Wawrowski -
chodzi rzecz jasna o zdanie
"Pisze Autor tak: " Nie wiem jaka jest praca moderatorów redakcji Epoznan.pl, że pozwalają na takie coś?" Oburzenie na "takie coś" pozwala mu jednak zamieścic link...

Gdybym napisała "Oburzenie na "takie coś" pozwala mu ku chwale ojczyzny zamieścić jednak link..." pretensji by nie było.
Zastosowanie opisu sytuacji i zwrotu w osobie trzeciej, z przywołaniem Autora (przez duże A!) jest zwrotem prawidłowym, emocjonalnie objętnym; wątpliwosci zawsze może Pan przedyskutować z jakimś znanym sobie polonistą.

@Andrzej Przybylski -
nie wiem do jakich stanowisk czy przywilejów nie dopuszcza się tu młodych, których Pan broni. Sądze, że pan Mateusz publikując na w24 galerie i teksty doczeka się ich (stanowisk oraz przywilejów) według zasad przewidzianych regulaminem.
Najuprzejmiej zwracam Panu również uwagę na fakt, że i Pan nie należy do osiemnastolatków; może więc i do Pana w jakims momencie zwróci się rozbrykany młodzian per "dziadku" lub "pora do kruchty". Będąc autorem tego portalu od dwóch lat, doskonale Pan wie, że takie rzeczy się zdarzały.
A Panu Mateuszowi życzę, aby z biegiem czasu zasłynął jako wspaniały fotografik i rzetelny dziennikarz.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Racja Panie Mateuszu , mógł Pan powziętą informację zostawić dla siebie . Podejrzewam ,że wielu internautów ma już dość artów " typu szok "

Komentarz został ukrytyrozwiń

Do Autora.
Wyraził Pan swoją opinię nt. jakiejś publikacji gdzieś.
Podawanie "źródła informacji" oraz linku do kontrowersyjnej fotografii jest popełnioną przez Pana niezręcznością, o czym zapewne Pan wie bez przekąsu.
Uważam, że drastyczne zdjęcia "smoleńskie" nie powinny być upubliczniane, a ich publkacje nie zasługują na opinie.

Komentarz został ukrytyrozwiń

@Andrzej Przybylski Bardzo Panu dziękuje za pozytywne słowa pod moim artykułem. Nie przejmuje się negatywnymi opiniami, bo każdy może wyrażać swoje poglądy na dany temat.
@Jadwiga Kowalczyk Pani Jadwigo, chciałbym zaznaczyć, że nie jestem żaden "mu" w pierwszym Pani komentarzu, zwracajmy się do siebie z kulturą. Można być oburzonym, ale kulturę też można przy okazji zachować.
Przekonałem się po tym co nie którzy z Państwa piszą, że lepiej zachować nie które informacje dla siebie niż o nich informować, chciałem dobrze, a wyszło źle. Chciałem zasygnalizować, że na takim portalu jak Epoznan można znaleźć takie zdjęcie które nie powinno znaleźć się w ogóle w internecie. Nie chciałem robić reklamy tego portalu, tylko zastanawiam się jak miałem inaczej potwierdzić swoją informację znalezioną na tamtym portalu.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Przepraszam wszystkich oburzonych tym, że wstawiłem bezpośredni link do zdjęcia. Przepraszam także, że napisałem że to portal Epoznan nie chciałem go reklamować bo to nie jest mój zamiar.
Chciałem zasygnalizować, że na takim portalu można takie zdjęcie znaleźć. To zdjęcie ciągle widnieje na tym portalu.
Jeśli się mój artykuł nie podoba proszę go usunąć.
Jeszcze raz bardzo Państwa przepraszam, jest to dla mnie nauczka, że nie można informować na Państwa portalu o poważnych znaleziskach, bo od razu wychodzi na to że reklamuje inny portal.
Mateusz Wawrowski

Komentarz został ukrytyrozwiń

Czytałam ten materiał przed zredagowaniem, ale nawet nie zamierzałam wchodzić na podaną stronę. Jestem za cienka na takie widoki, ale przypuszczam, że niejeden ciekawski dzięki temu materiałowi znalazł to, czego poszukiwał. Przy okazji zareklamował Pan inny portal, a z moich doświadczeń w serwisie wynika, że tego nie można robić?! A może się mylę?...

Komentarz został ukrytyrozwiń

@ Mateusz Wawrowski - akapit z linkiem do makabrycznego zdjecia został usunięty. A na przyszłość proszę się zastanowić nad swoimi poczynaniami , szczgólnie po wyrażeniu ciężkiego oburzenia w stylu

" Można nie których osób nie lubić ale to już jest bezczelność żeby takie zdjęcia wychodziły na jaw."

Dzięki Tobie, szanowny Mateuszu - jedno z tych zdjęć wyszło na jaw tutaj, bo od chwili opublikowania doniesienia z linkiem, obejrzało je dodatkowo wiele osób.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Usunęłem link do serwisu EPoznań. Dziękuję za komentarze.

Komentarz został ukrytyrozwiń

" Na W24 nie znajdzie się ani link do zdjęć, ani do bloga -Napisal jeden z wydawców W24 na temat drastycznych zdjęć z katastrofy smoleńskiej przy innym artykule.

Redakcjo. Wypadaloby się tego trzymać.

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 04.11.2012 08:44

Ha, chciałam umieścić swoje zniesmaczenie brakiem konsekwencji w doniesieniu autora, lecz pani Jadwiga mnie ubiegła. A zatem tylko zauważę, że jeśli kogoś interesują te zdjęcia, to "kto szuka, ten znajdzie".
W tej materii tyko tyle i aż tyle.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.