Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

20519 miejsce

Szokujący sposób Rosjan na szybki zarobek. Zobacz! [Wideo]

Jaki sposób na wzbogacenie się stosują Rosjanie? Zobaczcie sami.

Rosja. Szokujący sposób na szybki zarobek / Fot. Ewa Naukowicz-WójcikZ dotychczasowych badań wynika, że co czwartej osobie w Polsce, Rosja kojarzy się z biedą i bezrobociem. Rosjanie słyną także z umiłowana do butelek, zwłaszcza tych, z przezroczystego szkła i produkcji bimbru.
Do negatywnych skojarzeń związanych z ludem zamieszkującym największe pod względem powierzchni państwo na świecie, należy także przekonanie o wysokim poziomie przestępczości, który sądząc po poniższym materiale, stale rośnie.

A wszystko to za sprawą nowego sposobu na zarabianie całkiem dużych pieniędzy i to zaledwie w ułamku sekundy.

Rzucanie się pod nadjeżdżający samochód, to profesja, która zyskuje coraz większą popularność wśród oszustów. Grupy amatorów szybkiego wzbogacenia się, często na pasach, inscenizują potrącenie pieszego, a przerażeni swym czynem kierowcy, nim zdążą ochłonąć, płacą, czyli są naciągani na kwoty stanowiące równowartość nawet 100 tysięcy złotych.
Wszystko jest przemyślane i dokładnie zaplanowane, jest ofiara, są świadkowie i jest nabijany w butelkę Bogu ducha winny kierowca, który woli zapłacić od razu, niż narazić się na dodatkowe kłopoty i spotkanie z policją.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.