Facebook Google+ Twitter

Szósta edycja OFF/ON Warszawa rusza już za dwa tygodnie

6. Europejski Tydzień Filmowy pod nazwą OFF/ON Warszawa rozpocznie się 22 września w warszawskim kinie Luna. Już dziś zapraszamy Was na tę imprezę!

 / Fot. Materiały prasowe OFF/ONOrganizatorzy - Fundacja Impact i Federacja Niezależnych Twórców Filmowych - chcą, by szósta edycja upłynęła pod znakiem przeglądów filmów, warsztatów filmowych, wystaw fotograficznych oraz spotkań autorskich.

Na każdy dzień od 22 do 26 września zaplanowano ramowy plan imprez. I tak codziennie od godziny 12 do 15 odbywać się będą otwarte dla szerokiej publiczności warsztaty filmowe i fotograficzne oraz spotkania autorskie. Pokazy filmów krótkometrażowych z całego świata zaplanowano na popołudnia, zaś każdego wieczoru, o godzinie 20 będziemy mogli oglądać europejskie, ambitne filmy pełnometrażowe, w tym pokazy przedpremierowe.

Z festiwalem wiąże się też konkurs filmów krótkometrażowych o Grand Prix OFF/ON.
Do konkursu w tym roku zgłoszono ponad 300 filmów z całego świata. Podczas pokazów zaprezentowane zostaną najlepsze prace kina krótkometrażowego niezależnego, studenckiego, ale też profesjonalnego. Jury oceniające filmy przyzna dwie nagrody Grand Prix – w konkursie międzynarodowym i krajowym.

Szczegółowy program już wkrótce na www.offon.org

Wiadomości24.pl są jednym z patronów medialnych imprezy, więc już wkrótce będziemy mogli Wam zaproponować zaproszenia na pokazy filmowe.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.