Facebook Google+ Twitter

Szpital MON: Zarzut korpucji na razie dla jednej osoby

  • Źródło: Echo Miasta
  • Data dodania: 2007-02-20 11:48

Dotąd jednej osobie postawiono zarzuty korupcji w śledztwie dotyczącym nieprawidłowości w warszawskim szpitalu MON przy ulicy Szaserów.

Rzecznik Wojskowej Prokuratury Okręgowej major Ireneusz Szeląg, powołując się na dobro śledztwa, nie chciał powiedzieć komu postawiono zarzuty, ani w jakiej klinice Wojskowego Instutytu Medycznego ta osoba pracowała i na jakim stanowisku:Śledztwo - prowadzone przy współpracy z CBA - wszczęto prawie pół roku temu po otrzymaniu anonimu szczególowo opisującego korupcyjny proceder w szpitalu przy Szaserów.

Major Szeląg powiedział, że wiadomości zawarte w piśmie były tak precyzyjne i alarmujące, że naczelny prokurator wojskowy nakazał kontrolę, która wykazała, że podejrzenie popełnienia przedstępstw jest uzasadnione

Materiał dowodowy zgormadzony przez naczelną prokuraturę wojskową liczy już około 20 tomów akt. Tygodnik "Wprost" podaje, że należy spodziewać się wkrótce postawienia zarzutów kolejnym osobom. Prokurator Szeląg podkreśla jednak, że jakiekolwiek informacje o planach śledztwa mogą zaszkodzić postepowaniu.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.