Facebook Google+ Twitter

Szpital ze Strzeleckiej 4. najlepszym szpitalem niezabiegowym

140-letni Szpital Dziecięcy im. św. Ludwika w Krakowie po raz kolejny udowadnia, że należy do ścisłej czołówki szpitali oferujących najwyższą jakość usług medycznych w Polsce.

 / Fot. WSSDzW Rankingu „Bezpieczny Szpital Przyszłości” Rzeczpospolitej zajął 4 miejsce w kategorii najlepszy szpital niezabiegowy w kraju. Szpital ze Strzeleckiej jest również jedynym krakowskim szpitalem, który znalazł się w dziesiątce najwyżej ocenianych w tej kategorii.

„To wielki sukces i wyróżnienie dla całego zespołu. Czujemy się przez to jeszcze bardziej zmotywowani do dalszej, ciężkiej pracy. Warto zaznaczyć, że nagrody i dyplomy są ważne, ale nie są celem samym w sobie. Naszym głównym zadaniem jest walka o życie i zdrowie dziecka. Staramy się to robić najlepiej jak potrafimy od 140 lat” - komentuje Stanisław Stępniewski, Dyrektor Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala Dziecięcego im. św. Ludwika oraz dodaje: „Znalezienie się w gronie najlepszych szpitali niezabiegowych w kraju traktujemy jak wyzwanie, którego z przyjemnością się podejmiemy – najważniejszy jest pacjent i jego zdrowie.”

Placówka we wrześniu 2016 roku połączyła się z Małopolskim Centrum Rehabilitacji Dzieci „Solidarność” w Radziszowie. Oferuje specjalistyczne usługi zarówno w zakresie lecznictwa zamkniętego jak i ambulatoryjnego ze szczególnym uwzględnieniem psychiatrii dziecięcej, reumatologii, rehabilitacji, pulmonologii, alergologii oraz gastroenterologii. Posiada sześć oddziałów
i 15 poradni specjalistycznych. Zatrudnia ponad 360 pracowników.

Wyniki dostępne na: http://www.rankingszpitali.com.pl/niezabiegowe

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.