Facebook Google+ Twitter

Sztab PO i PiS proponuje debatę swoim kandydatom

Sztab Bronisława Komorowskiego proponuje PiS dwie debaty pod hasłem: "Polacy są najważniejsi". Pierwsza miałaby odbyć się w środę, 23 czerwca, a kolejna 27 czerwca. Natomiast PiS proponuje debaty w najbliższy wtorek i czwartek, 24 czerwca.

 / Fot. PAP/ Jacek Turczyk- Skoro Jarosław Kaczyński powiedział, że chce debatować, wychodzimy z propozycją - mówi Sławomir Nowak, szef sztabu Bronisława Komorowskiego. Platforma Obywatelska w pierwszym spotkaniu chce rozmawiać o sprawach społecznych, służbie zdrowia, rodzinie. Podczas kolejnej debaty mają być poruszone takie tematy jak: Polska w świecie, nowoczesna edukacja, rozwój Polski.

Joanna Kluzik-Rostkowska, przewodnicząca sztabu Jarosława Kaczyńskiego chętnie przystaje na propozycję debat jednak w innym terminie i na trzy najważniejsze tematy: sprawy społeczne, zagraniczne i gospodarka. W celu zawarcia porozumienia Joanna Kluzik-Rostkowska zaproponowała: -Zapraszamy na kawę, herbatę i czereśnie, jeśli to skusi pana Nowaka.

Stacje telewizyjne także wyrażają chęć zorganizowania debat. TVP i TVN chcą uczestniczyć w zmaganiach polityków. - Piłka jednak jest po stronie sztabów wyborczych: czy one będą chciały debatować, na jakiej zasadzie, kiedy - to jest kwestia do omówienia - mówi Stanisław Wojtera, rzecznik prasowy Telewizji Polskiej.

Źródło:
tvn24
wyborcza.pl

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.