Facebook Google+ Twitter

Sztuczna inteligencja w Akademii NASK

Akademia Naukowej i Akademickiej Sieci Komputerowej (Akademia NASK) organizuje webinarium dotyczące sztucznej inteligencji.

Akademia NASK popularyzuje wiedzę na temat bezpieczeństwa w Internecie. / Fot. PexelsAkademia Naukowej i Akademickiej Sieci Komputerowej (Akademia NASK) organizuje webinarium dotyczące sztucznej inteligencji. Wszyscy zainteresowani wydarzeniem mogą wziąć w nim udział. Odbędzie się ono w czwartek (29 VI 2017 r.) o godzinie 18.00 za pośrednictwem Adobe Connect. Na temat sztucznej inteligencji wypowie się Chris Pinchen, aktywista i współzałożyciel organizacji non-profit, zajmującej się danymi, prywatnością i bezpieczeństwem w Internecie.
Spotkanie będzie prowadzone w języku angielskim. Szczegóły dotyczące wydarzenia można znaleźć http://akademia.nask.pl/wakacyjne-webinarium-o-sztucznej-inteligencji.html.
Akademia NASK zajmuje się prowadzeniem szkoleń, edukacją oraz współpracą z Zespołem Dyżurnet.pl. Priorytetem instytucji jest propagowanie zachowań wpływających na zwiększenie bezpieczeństwa w Internecie.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.