Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

2311 miejsce

Sztuka barmańska, czyli dla kogo pokazy barmańskie?

Czy każdy może zostać wykwalifikowanym barmanem? Czy jest to takie proste?

Zdjęcie pochodzące ze strony byłego Mistrza Polski w barmaństwie klasyczym, Damiana Kozyry / Fot. Damian KozyraCzy sztuka barmańska to umiejętności tylko wykwalifikowanych barmanów? Wielu sądzi, że każdy barman może się jej nauczyć. Powiadają, że wystarczy pewna podstawowa rutyna, zręczność i chęć do wykonywania popisów przed publicznością. No i oczywiście sporo nauki i prób.

Jaka jest prawda o sztuce barmańskiej?


Trzeba włożyć dużo pracy i chęci, aby nauczyć się sprawnie posługiwać sprzętem barmańskim niezbędnym do wykonywania sztuczek i świetnych drinków. Na oczach klientów pomyłki już być nie może. Prawdziwy pokaz barmański to połączenie innowacyjności i pomysłowości, tworzące wyjątkowe, artystyczne wydarzenie.

W ostatnich latach coraz częściej na różnych wydarzeniach i uroczystościach korzysta się z usług wykwalifikowanych barmanów, których zadaniem jest zapewnienie rewelacyjnej zabawy dla wszystkich gości. Usługi barmańskie są coraz bardziej popularne i to w różnych miejscach. Chętnych barmanów, obserwatorów i konsumentów gotowych wyrobów jest mnóstwo. Podczas tego typu pokazów z profesjonalnie i fantastycznie przygotowanych drinków mogą zazwyczaj skorzystać wszyscy zainteresowani. Jest to świetna zabawa, wyjątkowy pokaz i wreszcie coś innego niż typowe zwyczaje panujące na różnych uroczystościach. W dobrym pubie warto zapewnić swoim gościom inną niż zwykle degustację alkoholi wysokoprocentowych. Do miejsc gdzie podawane są alkohole i koktajle z całego świata klienci powrócą z pewnością. Szereg różnorodnych drinków to jednak za mało. Tworzenie ich na oczach obserwatorów i podawanie do konsumpcji to domena nowoczesnych miejsc rozrywki.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Oglądałam takie pokazy... jest na co popatrzeć i co smakować...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.