Facebook Google+ Twitter

Sztuka bez DNA - nowe miejsce na artystycznej mapie Wrocławia

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2012-01-13 13:13

Pod koniec ubiegłego roku, artystyczna mapa Wrocławia wzbogaciła się o nową galerię sztuki współczesnej zlokalizowaną w samym centrum miasta – DNA Gallery.

Zdjęcie ilustracyjne / Fot. Domena publicznaTo wyjątkowe miejsce jest kontynuacją, a także rozbudowaną wersją projektu platformy internetowej flashgallery.pl i powstało, by skupiać i promować młodych artystów oraz łączyć ich z nabywcami. Przede wszystkim jednak DNA Gallery ma umożliwiać pasjonatom obcowanie z najważniejszymi dziedzinami sztuki: malarstwem, rzeźbą, szkłem, ceramiką i grafiką.

Prezentowane dzieła są starannie wybierane przez ekspertów, a ich oryginalna kompilacja czyni tę przestrzeń wyjątkową i niepowtarzalną. Zmiana wystawy odbywa się raz w miesiącu, a towarzyszy jej uroczysty wernisaż, który jest okazją do poznania artystów i porozmawiania z nimi o okolicznościach powstawania ich prac. Możliwa jest również wspólna wymiana refleksji.

DNA Gallery to także miejsce codziennych spotkań, w którym można napić się gorącej kawy oraz skosztować pysznych ciast. To kameralne wnętrze sprzyja rozmowom bez końca, a jego artystyczna aura wzbogaca twórcze myślenie.
O unikatowość i rozwój DNA Gallery dba nieustannie jej właściciel, Piotr Wawrzynów.

Paulina Olinowicz(Paulina Olinowicz)

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.