Facebook Google+ Twitter

Sztuka miłości w wykonaniu Sandry

Już wkrótce na rynku pojawi się kolejna studyjna płyta Sandry, niemieckiej pop divy. Premiera już w poniedziałek. "The Art of Love" ma ukazać zupełnie nowe oblicze artystki.

okładka płyty Jeszcze niedawno, jesienią 2006 roku Sandra pojawiła się na rynku fonograficznym z płytą "Reflections - the Reproduced Hits". Tym samym pokazała swoje nowe oblicze i zaprezentowała znane wszystkim przeboje w zupełnie nowej aranżacji. Popowa "Maria Magdalena" czy "In the Heat of the Night" zabrzmiały zupełnie inaczej. Jednak dopiero teraz artystka zaskoczy swoich fanów.

"The Art of Love" jest pierwszą płytą w karierze Sandry, która została nagrana bez udziału Michaela Cretu, życiowego partnera wokalistki. Od 26 stycznia można usłyszeć singiel promujący płytę, "The Way I Am". Słowa do tej piosenki współtworzyła sama wokalistka. Najnowsze dzieło zrodzone przez Sandrę we współpracy z producentem Jensem Gad powstawało przez około rok na Ibizie, w studiu nagraniowym Gad'a. Jak zapowiadają oboje, płyta ta jest zupełnie inna od poprzednich, dzięki niej Sandra odnalazła swoją muzyczną drogę, a utwory są bardzo różnorodne i bogate stylistycznie.

"The Art of Love" to prawdziwa sztuka w wykonaniu Sandry. Dzięki tej płycie gwiazda z pewnością zadowoli i zaskoczy swoich fanów, a także pozyska wielu nowych. Również każdy koneser znajdzie coś dla siebie.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

Drogi Mirnal... Nie zgodzę się z Tobą. Uzyłem poprawnej formy, sam spójrz: http://sjp.pwn.pl/lista.php?co=singiel
Zarówno jedna jak i druga forma jest poprawna i powszechnie uzywana. Tak więc na przyszłośc, komentuj treść artykułu, a nie staraj się udowodnić, jakie kto robi błędy, OK?
Pozdrawiam.

Komentarz został ukrytyrozwiń

*usłyszeć singiel promujący * - raczej *singel*. Z moich obserwacji, jeśli mamy wątpliwości (czy ge, ke, czy gie, kie), to wyrazy poch. ang. bez i, zaś poch. franc. i niem. z i (pewnie z innych języków również).

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.