Facebook Google+ Twitter

Sztuka obrazu w Poznaniu! Warsztaty VJskie w WOSKu

11 kwietnia o godzinie 17:00 w klubie „WOSK” odbędzie się kolejne spotkanie z cyklu Red Bull Szkoła Dźwięku. Tematem przewodnim tym razem będzie VJing. W rolę nauczyciela wcieli się Mikołaj Ludwik Szymkowiak.

plakat / Fot. Red Bull EventsPo odbytych warsztatach w Lublinie, Olsztynie oraz Sopocie, nadszedł czas na Poznań! Red Bull Szkoła Dźwięku to seria bezpłatnych warsztatów muzycznych, w których może wziąć udział każdy miłośnik artystycznych wrażeń. Poznańska edycja warsztatów poświęcona będzie sztuce VJ-ingu – prowadzący warsztat wyjaśni, jak przy pomocy profesjonalnego oprogramowania można w prosty sposób zrealizować reagującą na muzykę oprawę wizualną – VJ set. Zgromadzeni dowiedzą się jak proste efekty mogą połączyć obrazy, by nadać zdarzeniu szczególny wygląd i zamienić je w multisensoryczne widowisko.

Mikołaj Ludwik Szymkowiak to projektant doświadczeń, VJ, producent i promotor kultury. W 2011 roku założył kolektyw .wju, który dotychczas był już odpowiedzialny za oprawę wizualną wielu festiwali oraz serii imprez. Pracował jako VJ w Polsce i zagranicą z takimi artystami jak m.in. Octave One, Mr Oizo, Catz ‘N Dogz, Omar Souleyman, Eltron John, Adam Port, Son of Kick czy Kamp!. Reprezentował Polskę w ramach festiwalu Vivimotion w Londynie. Wykorzystuje swoje doświadczenie sceniczne i projektowe do pracy w teatrze. Promuje i wspiera Poznańską kulturę niezależną, współtworzy akcję Żółta Kartka (2014) jest organizatorem cyklu spotkań Kulturalny Networking. Tworzył wizualizacje do trasy Czarno Biała Magia Sokoła i Marysi Starosty oraz do koncertu Mikromusic.


wydarzenie na fb: https://www.facebook.com/events/919375814761279/

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.